Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha a pasi részegen egy másik pasival szájrapuszizik, miközben van barátnője?

Figyelt kérdés
Konkrétan a barátnőm mesélte, hogy egyik nap kolis bulin totál kiütötték magukat, és a pasija egy másik pasival totál részegen szájonpuszilkodták egymást. A barátnőm csak nevetett ezen az egészen, de engem valahogy ledöbbentett, hogy felnőttek(+22), akik heteroknak vallják magukat, képesek ilyet csinálni. Jó, persze, ebben az esetben totálisan a barátnőm dönt, viccnek vették az egészet, de ha velem történne ilyesmi, hát engem azért rosszul érintene, ha a pasim más pasikat puszilna szájon részegen. Ti mit gondoltok erről az egészről?
2019. dec. 12. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban "totál kiütötték" magukat, nincs jelentősége. Én mondjuk nem tartom jónak, ha az ember öntudatlanságig issza magát, de nem vagyunk egyformák.
2019. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, hanem buzulás.
2019. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is csak nevetnék rajta. :D én is csókoltam már szájon barátnőmet részegen, nincs ebben semmi, főleg nem megcsalás
2019. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sok mindennek lehet nevezni, de megcsalásnak semmiképp.


Egy hasonló sztorit hallottam egyszer műegyetemistákról:

Két srác, akik szobatársak voltak a kollégiumban, egy bulin fölszedtek egy-egy lányt, majd négyesben fölmentek a szobájukba. A két srác tökrészeg volt, nem emlékeztek a folytatásra, csak arra, hogy egyszer csak már kettesben voltak a szobában, a két lány eltűnt, ők meg egymás kezét fogják. :DDDDDDDD

2019. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem hisztiznék miatta. :D
2019. dec. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Kevés hetero pasi van, csak úgy megsúgom, sok pasiban ott a bi vágy, csak részegen jön ki belőlük, tapasztalat :)


"Ha valóban "totál kiütötték" magukat, nincs jelentősége"

Bírom mikor a megcsalásnál is a piát hozzák fel indoknak, ha annyit ittak, hogy nem voltak beszámítható állapotban miért álltak meg a csóknál, és miért nem pippantották le egymást? Na ugye, hogy azért észnél voltak :)

2019. dec. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
fúúújjj geccc!
2019. dec. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondják, a részeg, a bolond és a gyerek mondja ki az igazat és teszi azt, amit szeretne...

Én is becsípve olvastam be a főnökömnek, azóta megváltozott és korrekt mindenkivel.


Egyébként a bi hajlam a legtöbb férfiben ott van ( még a régóta nősben is, olvastam ! )

2019. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szexi.
2021. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!