Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha együtt alszom egy másik férfival?

Figyelt kérdés

Találkoztam tegnap a legjobb barátommal. Igen, ő férfi én pedig lány vagyok, egyszer még anno nagyon régen lefeküdtünk egymással, de azóta nem történt semmi, csak a legjobb barátom.

A tegnap esti beszélgetés nagyon hosszúra sikeredett és szomjasak se voltunk már így nem tudtam hazamenni tőle és felajánlotta, hogy aludjak nála.

Annyi volt az egész, hogy összebújva aludtunk el, viszont ennél több nem történt mégis rosszul érzem magam, mert jól esett. Úgy jöttem el ma reggel, mintha mintha ez az egész számára teljesen természetes lett volna.

A párom tudta, hogy találkozunk, azt még nem mondtam neki, hogy ott is aludtam. De tulajdonképpen vehető annak, hogy én most megcsaltam őt? A párom nagoyn megértő és aranyos, ő is találkozik számtalanszor a lány barátaival, sőt még exével is, így nem jelent neki gondot, hogy egy férfi a legjobb párom, de nem tudom, hogy most ezzel túl lőttem e a célon vagy sem.

Rosszul érzem magam emiatt.

Köszi a válaszokat.


2018. jan. 16. 12:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez még nem megcsalás.
2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Nálam nem lenne az. 35f
2018. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%
Gondold el a szitut fordított esetben, h neked hogy esne ha a párod ezt tenné. Így megtudod, h gáz-e vagy sem
2018. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Tedd fel magadnak a kédést, ha a párod összebújva aludna egy volt barátnőjével, és ez jól is esne neki, akkor te ezt minek vennéd, megcsalásnak vagy nem? De jobbat mondok, meséld ezt el a párodnak, hogy összebújva aludtatok, és kérdezd meg mit gondol róla.
2018. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Ez a párodtól függ. Nekem mondjuk ugyanolyan rosszul esett volna mint egy megcsalás,annak tekintetében hogy ittasak voltatok,régen lefeküdtetek és összebújva aludtatok,mert jól esett. Ha rosszul érzed magad akkor valószínűleg bűntudatod van mert lehet hogy érzel valamit iránta,és tudod hogy ez a helyzet neked fordított esetben rosszul esne.. de te tudod!
2018. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
51%
Hat nem megcsalas de azert nem is szep dolog. Miert kellett osszebujni? Elmondhatod neki de azt ne, hogy osszebujtatok.
2018. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
6. Miért ne mondja el, h összebújtak? Vagy mondja el a teljes igazságot, vagy hallgasson. De úgyse bukik ki a párja, igaz? Akkor miért kellene titkolódzani? :)))
2018. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az nem a barátod akivel egyszer képes voltál lefeküdni. A két legjobb barátim férfi és soha nem jutott még eszembe se hogy lefeküdjek velük. Szóval igen, ez így gáz.
2018. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
50%
Ha félsz és kétségeid vannak, h mit szól a párod, akkor azt jelenti, h neked sem esne jól az ilyen hír...
2018. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
49%

Az egész szitu gáz.

Részegen másik férfival összebújva aludni.

2018. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!