Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nektek normalisnak szamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nektek normalisnak szamit? A baratom sexelt egy masik csajal 1 hettel azelott hogy hozzakoltoztem. Sok km. valaszt el minket egymastok ezert mi nem probaltuk ki a sexet csak miutan meglatogattam. Ez mennyire normalis? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Már regota ismerjuk egymast, folyton irt nekem hogy mennyire szep vagyok, csak engem akar stb de kozben egy masik csaj is tetszett neki akivel sexelt kb.1 hettel azelott hogy meglatogattam.( a baratom azt mondja ez nem igaz de a csaj irt ezzel kapcsolatban neki uzenetet)


Az én varosombol ment ki kulfoldre mar tobb mint 2 eve. Sokat beszelgettunk elotte nagyon szeretjuk egymast habar csak 1-2 hete költöztem hozza. Most itt vagyok nálla.

De a csaj akivel talalkozott 3 hete ezelott azt allitja hogy lefekudott vele(Irt a baratomnak uzenetet). A baratom szolt hogy fejezze be ,ne irjon neki es mutatott kepet hogy egyutt van velem ne zavarjon.


A baratomnak tudom hogy mar nem tetszik az a lány mert elkuldte a fr*ancba csak azt nem ertem miert talalkozott vele azelott 1 hete mielott hozzakoltoztem volna ha engem szeret?



2015. márc. 2. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

1. A férfiaknál az hogy kit szeretnek, és kit fektetnek meg az két külön kategória

2. Az, hogy a barátod megcsalt, az csak annyit jelent, hogy nem tud uralkodni magán.

2015. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

" Sok km. valaszt el minket egymastok ezert mi nem probaltuk ki a sexet csak miutan meglatogattam."


xDDDDDDDDDD

2015. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem ertelek 2 es.

Es kerlek irjatok életkort is


en 24L

2015. márc. 2. 13:03
 4/16 anonim ***** válasza:
28%

Megcsalt ez világos mint a nap.

Úgy látom ez azért nem rázott meg téged nagyon. Ha így van, akkor ennyi, téma lezárva. Ha ez neked gond akkor pedig döntsd el hogyan állsz hozzá a dologhoz.


Első jól írta, hogy kivel szexel és kit szeret az nem ritkán két totál független dolog. Ez neked lehet nehezen (sehogy sem) érthető dolog, de a férfiak 99%-a tud ilyen üzemmódban működni. (és nagyon sok nő is)


Az, hogy gyakorlatilag távkapcsolat és még nem volt köztetek szex az alapján azt mondanám, hogy mertem volna fogadni arra, hogy becsúszik ezaz míg nem vagytok együtt.


Mellesleg a barátod megerősítette, hogy volt szex, vagy csak a csaj ügyeskedik? (ez sem mindegy azért)



És ez az egész csak annyira normális amennyire te képes vagy túllépni a történeten. Van akinek egy szemezés is váló ok, és van akik házasok és swingereznek. Közte meg végtelen a spektrum. Ne rám/ránk hallgass ez ügyben, mert az én/mi döntésünk kb: zéró módon releváns nálad.

TE döntsd el, hogy ezen most vállat vonsz vagy szakítasz, vagy mi van. Az a normális AMIT te a saját kapcsolatodban helyesnek vélsz!

2015. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem akarok szakitani mert nagyon jol vagyunk. A masik nőrol mar regota fantazialt de ö csak egyszer kellett neki, és azert szexelt vele elottem hogy ez ne tunjon megcsalasnak. Ez az én veleményem. Ugy ahogy sokan csinaljak eskuvő elott hogy hamar sexelnek meg egyett massal .

CSak az a kerdes foglalkoztat hogy mennyire lehet tartos egy ilyan kapcsolat ahol vki hamar kiprobal mast mielott "vegleg" egyuttlennenek?

2015. márc. 2. 13:22
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Komoly nőcsábászok is le tudnak nyugodni és párjukkal eléldegélni. És abszolút "hűséges" pasasok is rájöhetnek 45 évesen, mekkora baromság ez a monogámosdi és eltartanak 150e prostit az országban, vagy szeretőjük lesz.

Ez teljesen egyén és kapcsolat függő.

Garancia SEMMIRE sincsen, és nem is lesz.


A lánnyal lefeküdt majd ennyiben is hagyta. Ez csak annyit jelent, hogy azzal a csajjal tuti nem kezd semmit. Az, hogy rájön megint a változatosság iránti vágy 2-3 év múlva vagy nem, az meg olyan dolog, hogy nincsen varázsgömbünk előre megmondani :)

2015. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
lehet lepontozni, akkor sem fogok ostoba hül*eségeket együtt üvölteni a hőzöngő falkával ha világos, hogy marhaság ;)
2015. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le !!!!
2015. márc. 2. 13:34
 9/16 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak mert tetszett a valasz.
2015. márc. 2. 13:35
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező nem neked szólt :D (van egy notórius lepontozóm :DDD)
2015. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!