Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon mi történhetett a céges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történhetett a céges bulin?

Figyelt kérdés

Párom péntek este ilyen céges évzáró-Karácsonyi bulin volt. Nem örültem, hogy idén is menni akar, tavaly is volt ezen, satu részegen esett akkor haza. Kértem, hogy most vigyázzon magára jobban, lehetőleg igyon kevesebbet. Én a hétvégét a szüleimnél töltöttem, nem tudom, merre volt, mi volt vele, szombat este egy fél percet beszéltünk telefonon. Vasárnap este estem haza, már aludt, nem akartam felzavarni, reggel pedig előttem ment el munkába. Amikor hazért, csak futólagosan adott egy puszit. Később vettem észre, hogy egy herpesz van a szája jobb felső sarkában. Holt biztos vagyok benne, hogy péntek délelőtt még nem volt semmi a száján, az állán nyomtam ki egy pattánst és tisztán emlékszem, hogy nem volt még akkor nem volt herpesze. Mikor rákérdeztem, hogy hogyan szerezte, nem tudja, biztos valaki más poharába is beleivott. De ne aggódjak, már volt a patikában, vett Herpesin gélt.


Nem hagy nyugodni a dolog, azt érzem, hogy a párom hazudik abban, hogy hogyan szerezte a herpeszt. 3 éve vagyunk együtt és ez idő alatt sosem volt még herpesze. Hogyan járhatnék a dolog végére?



2019. dec. 16. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Istenem......

Bar mi ceges bulin az emeleten nyomtuk mas csajokkal

2019. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

Az ilyen céges bulikon basznak orrba szájba az emberek. Nekem is pénteki napon lett volna céges buli, csak engem egy hét alatt kirúgtak -.-", senki nem szólt semmit a munkámmal kapcsolatba, csak a hideg zuhanyt kaptam.

Na mindegy, a sofőr aki vitt, ő is elkezdte, hogy biztos találnék ott csajt magamnak, mert azt hallotta, hogy ott mindenki mindenkivel dug.

2019. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Most aki embernek herpesz jön ki az félre qurt? Mert nekem már volt de nem attól.. Sőt, még csak bele se ittam semmibe. A herpes az emberiség kB 80%-aban jelen van és akkor jön ki ha legyengült a szervezet. Esetleg pont a piálás miatt. Persze attól még megcsalhatott én nem tudatom de ha ezt egy herpeszből vontad le...
2019. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
a herpesz nem lappangási idő után jön ki?
2019. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Nos...


A herpeszvirust, ha egyszer elkapod (az emberi populacio 94%-a hordozo) SOHA nem tudsz belole kigyogyulni, mivel a nem fertozo, nem aktiv un. alvo allapotaban a virus az idegsejtekben vegetal.


Aztan eleg egy kivalto inger pl. legyengult immunrendszer,(kicsi natha, ket napi ivaszat es nem alvas pl.. :)...) hogy aktivizalodjon, ekkor "jon ki" a herpesz.

(amit aztan tunetileg kezelsz es ismet alvo allapotba kerul a virus)


Ket aktiv fazis kozt evek telhetnek el.



Szoval, ha herpeszes, azt jelenti, megcsalt?

Valoszinuleg nem.

2019. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

nem herpesz, de száj oldalában ilyen fertőzés szokott lenni poharaktól. gondolom akkor csóktol is lehet.


amúgy bajban vagy kérdező, mert megtudni nem nagyon tudhatod, de befészkelte magát ez a gondolataidba.

2019. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Satu részegen kevéssé valószínű a szex. A herpesz bármitől kijöhet, egy jóízű evéstől is, ha meg nem hajlamos rá, akkor inkább betegségre gyanakodnék, mint félrelépésre a helyedben!
2019. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is kijön, amint kezdek lebetegedni, és ha más poharából iszom, vsgy ha az evőeszköz nem volt jól elmosva.

Csókolózástól peldaul még nem jött elő soha

2019. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Édes istenem.. a munkatársaival volt -.-

Lehet, hogy valaki után csak ivott egy pohárból.

2019. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szeptemberben mesélte, hogy egy csomó, frissen diplomázott csajt vettek fel hozzájuk. Utána is kérdezek az egyik haverjánál a dolognak.
2019. dec. 17. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!