Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bulin poénból megcsókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulin poénból megcsókolt engem egy lány és a barátnőmnek valaki elmesélte. Hogy magyarázzam meg? Ennek vége?

Figyelt kérdés
Én a barátnőmet szeretem a legjobban, az a lány szerintem részeg volt azért csókolt meg, én nem örültem a csóknak!
2019. okt. 14. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ahogy leirtad , ezt mondd meg neki igy ..
2019. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"poénból" - akkor most itt az ideje a gigászi kacajoknak a nagy poénon.


Ha jóban vagytok úgyis tudja, ha más baj is lappang, nem fog hinni neked. Most eldől hogyan gondoztad eddig a kapcsolatotok virágát. (Meg persze ő is, mert két ember kell ehhez is). Ítélet-idő :)

2019. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos hogy vége. Valahogyan próbáld meg elmagyarázni neki, hogy te nem élvezted és nem akartad a csókot. Ha tényleg nagyon szereted öt, addig ne add fel amíg meg nem hallgat téged. Hidd el értékelni fogja az erőfeszítést és azt is hogy őszintén elmondasz neki mindent az ügyről.
2019. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudni kell jól beszélni, jól csavarni a történetet, hogy végeredményben mégse hazudj.
2019. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lökted el a csajt?
2019. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

AKkor ugye csak megcsókolt, nem smároltatok.

Nincs ezen mit sokat magyarázni. Mire felocsudtál, vége is volt.

2019. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Múltkor volt itt egy lány ugyanilyen kérdéssel, kb. mindenféle ringyónak el lett könyvelve, mert nem lökte el a srácot... Csak gondoltam, ezt így itt hagyom.
2019. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!