Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Szerintetek történhetett valami köztük?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom elment egy kollégájával (lány) inni de egyből elmondta nekem szóval még nincs is arról szó hogy nem tudtam róla sőt még hívott is a párom hogy menjek velük.

De mint minden lányban, nőben meg van az az érzés hogy mi van ha...

Tudom nagyon jól hogy biznom kell benne és igen ez meg is van hisz egyszer sem hazudott sőt ő mond el mondent magától hova fog menni mit fog csinapni, de lány szerintem jobban néz ki mint én és hát a feltékenységből ered ez az egész.

Plusz tudjuk milyenek a férfiak egy pici alkohol egy jó nő tarsaságában és már fel áll a farkuk.



2018. dec. 15. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen őszinte volt veled, én nem hinném, hogy félrelépett volna.


"Plusz tudjuk milyenek a férfiak egy pici alkohol egy jó nő tarsaságában és már fel áll a farkuk."


Amivel nincs is semmi baj, mindaddig, amíg nem történik semmi más. Tudod, gyakran szokják hangoztatni, hogy hűséget fogadunk, nem vakságot.

2018. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Jól esett elolvasni. :)

2018. dec. 15. 12:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelt volna,elmentél volna te is.
2018. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni mert nem voltam ott de olyan érdekes szitu hogy miért megy el férfi egy nő kollegával inni?Vagy lehet csak én nem szoktam ilyet csinálni?
2018. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért nem mentem mert 16 órája dolgoztam, párom is mondta hogy azért nem hívott egyből vagy engem hívott mert tudta hogy fáradt leszek.

Másik meg jobban kijön a nőkkel mint a férfiakkal,én meg a férfiakkal de szerintek ez szinte mindenhol így van és nem akarom beskatujázni hogy mindenhol ott legyek, neki is kell úgy szórakoznia hogy nincs a nyakán a barátnője.

2018. dec. 15. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes ez de ha nektek így jó akkor miért bizonytalanodtál el?Én biztos nem tudnék így élni
2018. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert a lány szerintem jobban néz ki mint én.
2018. dec. 15. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilván elhív téged is, ha meg akarja fektetni. Nagyon életszerű kérdező... Mentél volna te is velük inkább.

32/f

2018. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elmondta h hol lesz kivel lesz. Hívott téged is. Nem kell szerintem tartanod tőle.PLUSZ: lehet h ő is olyan h ha kapcsolatban van akkor lehet bármilyen jó nő, akivel együtt lóg, nem fog semmit sem tenni,mert számára fontosabb az ami otthon várja. Plusz a tükörbe nézés mindig többet ér. Nem minden férfira igaz az h ha az feláll ész megáll. szerintem ne légy ennyire sztereotíp... Bízz a másikban.sok sikert.


27f

2018. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majd ha egy kis mélyponton lesz a kapcsolatotok a barátoddal,na akkor fog a csaj aktivizálódni,és te még rá is lököd a brokira.

Honnan tudod hogy mik a csaj szándékai?

Inkább menj el te is ilyenkor szerintem.

2018. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!