Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok a párjának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párjának?

Figyelt kérdés
Több pasi is írt nekem, akiknek barátnőjük volt. Én szeretem tudni ilyenkor, hogy miért is írnak nekem, tehát visszaírok és a szokásos mizu/hogy vagy után rá is kérdezek. Elmondják, hogy kapcsolati problémáik vannak, megakarnak ismerni (azaz szexelni akarnak ugye) és ha úgy alakul szakítanak a párjukkal. Persze én ezt nem hiszem el, nem megyek bele semmilyen ilyesmibe, de elgondolkoztam így a 4.-5. után, hogy én szeretném ha elmondanák nekem, ha a párom megakar csalni vagy esetlegesen meg is tette.. nem tudom eldönteni, hogy kavarjak be vagy sem, mert nem akarom, hogy miattam menjen tönkre több kapcsolat de egy részről nem érdemlik meg azok a lányok/nők, hogy hülyének legyenek nézve.

2019. dec. 22. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
iLYen esetekbe hagyd. Úgyse neked hinnének, menkülj, sokkal jobban jársz.
2019. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Jobb nem belekeveredni
2019. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
attól függ,ha ilyen kapa is lóg a szájukból jobb,ha nem mondod el. Viszont,ha normálisnak látszódnak akkor én elmnodanám,mert az ilyet én is szeretném tudni. Ezt simán tudod bizonyítani képernyőképpel,hogy igazad van és nem kamuzol. A csajnka írd meg,hogy ez volt ő döntése mit kezd vele,te innetől kiszállsz a dolgból csak akartad,hogy tudja.
2019. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én lennék a qrva, még ha nem is csináltam semmit sem.
2019. dec. 22. 15:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Ráadásul ismerősöm barátja írt rám. Én elmondtam neki. Először engem hibáztatott, de utána már nem. Sok durva szóval illetett, de egy percre sem bántam meg, hogy elmondta.
2019. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy *elmondtam.
2019. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szar ügy.
2019. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a semmiből egy ismeretlen nő szólt, máig hálás vagyok neki!

31n

2019. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy *elmondtam.
2019. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Légy korrekt. Mondd el a párjának.
2019. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!