Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elmondanátok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés
Tegnap egy lánnyal jöttem haza buliból. Este és reggel is együtt voltunk. Elkísértem a buszig utána rá kerestem Instán de privát volt az oldala. Viszont még az nap bejelölt Snapchaten ami így 2019-ben fura volt nekem is. Átjött egy pár barátom aztán mondták, hogy akit haza vittem lány neki van ám egy barátja. Bevallom őszintén erről fogalmam sem volt. Ráadásul nem is valami új kapcsolat mert elméletileg egy nagyobb megszakítással de 5 éve vannak együtt. Ha tudom, hogy kapcsolatban van és ráadásul ilyen régen akkor nem hozam volna fel a lakásomra.

2019. nov. 16. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Szolj a csavonak sztem hogy megdugtad a bartnojet, es sajnalod. De nezze a dolgok jo oldalat, mar likpajtik vagytok
2019. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Volt valami kozos a csajban
2019. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, volt egy közös éjszakátok gondolom így már továbbiakat nem tervezel vele.

A párjának meg miért szólnál ? Az az ő élete majd ő rendezi.

2019. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Én elmondanám.
2019. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Akár mennyire is legyen szerencsétlen a másik srác, szerintem hasonló helyzetbe te is elvárnád, ha elmondanák neked az igazat. Szóval inkább legyen egyedül, mint csalogassa a háta mögött.
2019. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Jó volt ?? Ha igen akkor egy szép emlék,ja nem akko így jártál. Gyakorlatlan vagy még az egy éjszakás kalandokban. Legtöbb nő egy bizonyos szint felett kapcsolatban van...de minek.
2019. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak mondd el amit leírtál,és azt is,h ennek tudatában nem történt volna,semmi. A többi Rá tartozik.
2019. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is a lanynak mondd el...

Lehet mar szakitottak es rossz az info amit kaptal... Nem vedek senkit , de az eremnek ket oldala van, en nem futnek egybol a pasihoz.irj a lanynak vagy felejtsd el az egeszet

2019. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Hagyd őket,ingyen kaptál egy kisk.rvát

Vagy szerelmes vagy? :)

2019. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Kínos helyzet, jól átvágott, csak egy éjszakára kellettél. Csak ki ne derüljön véletlen. A csávója ki tudja mit tenne. Mondjuk én nagyon kellemetlenül érezném magam a helyedben, pedig tudom, hogy nem te tehetsz róla.
2019. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!