Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a férfi, aki képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki képtelen hűséges maradni, az képes őszintén szerelmes lenni nőbe?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Képes vagyok, igen.
2019. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Szeretni talán képes a nőt (már ha képes megélni egyáltalán a szerelmet) de tisztelni képtelen, szóval a szerelme a semminél is kevesebbet ér.
2019. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha valakit szeretek, vagy legalább minimálisan tisztelem akkor nem csalom meg.

Aki szerelmes az nem fog a kapcsolatotok eleje óta fűvel fával csalni. Ha valakibe szerelmes vagy akkor ő az egyetlen, nem vágysz másra.

De hiába mondjuk mert hónapok óta írkálod ki ezeket a kérdéseket és még mindig nem dobtad ki a semmirevaló palidat aki sose szeretett.

2019. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem. De ha mégis így lenne, akkoris mit érsz azzal ha szeret, de folyamatosan bánt?
2019. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Kimondtad a lényeget... köszönöm.
2019. dec. 28. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha valakibe szerelmes vagyok azt félek elveszíteni, ha megcsalom akkor ezt megkockáztatom, ha meg képes vagyok ezt a kapcsolatot kockára tenni, akkor mennyit érhet nekem?


Gondolom neked kérdező azt mondja a párod, "De téged szerelek, mert hozzád jövök haza", igen ez az a sablonszöveg amik minden pasi kijátszik.

De mit érsz vele, ha fizikailag veled van, de fejben és érzelmekben máshol. Miért akarsz egy ilyen embert birtokolni?

2019. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha valakibe szerelmes vagy akkor ő az egyetlen, nem vágysz másra."

Ez a tétel tíz emberből minimum háromnál egyszerűen nem igaz. Az emberi működés sokféle és bonyolult.

2019. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A szerelem egy bizonyos ideig tart. Utána át kellene vegye a helyét a szeretet, tisztelet.

10 vagy 20 év után már senki nem szerelmes.

Ha ilyenkor jön a szerelem egy 3. fél személyében az nem azt jelenti, hogy az illető már nem szereti a feleségét. Egy középkorú férfi szinte sosem hagyja ott a családját a szeretőért! Mondjuk kijátssza még a lehetőséget aztán hagyja lecsengeni.A szeretővel is elmúlik a szerelem egy idő után. Ha ügyesen csinálta a feleség ebből semmit nem vesz észre.

Válasz: Igen képes szerelmes lenni. Biztos az volt a feleségébe. Aztán jobb esetben a szeretőbe. Ez után visszatalál a családhoz. Újra felfedezi az értékeket abban a nőben akit egyszer elvett feleségül.

2019. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!