Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg őszintén szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg őszintén szerelmes a párjába az a férfi, aki rendszeresen megcsalja? Lebukás után változhat a helyzet?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehetek attól én még az Igazi számára?
2019. júl. 23. 13:13
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Lehetsz,csak a farkát nem tudja a nwdrágjába tartani.Nem tudja elképzelni az átlag,de nincs összefüggés.

De Te biztos vagy benne,hogy ez az igazi?Ha az lennél neki,akkor megkímélt volna,és szeret annyira,hogy nem jön össze veled,mert ismeri magát.De amùgy igen,szerethet.

2019. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarsz az Igazi lenni egy ilyen férfi számára?
2019. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes és soha nem fog változni. Gondolj bele, ha te szeretsz valakit akkor eszedbe jut mással kavarni? Te is tudod a választ.
2019. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te melyik nő vagy a sztoriban?


Amúgy szerintem az ilyen pasinak nincs igazi.

2019. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsalja a párját az egyáltalán nem szereti és még csak nem is tiszteli. Ez pedig nem fog változni. Neki te csak egy biztos lyuk vagy. Ha az égtől a földig pattogsz akkor se fog szeretni vagy hűségessé válni.
2019. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az élet nem Disney mese. Nem, az ilyen ember nem szeret és nem vagy az igazi a számára. Nem is leszel. Te csakis pótlék vagy és kényelmi megoldás.
2019. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az élet nem Disney mese, de a sok megcsalás ellenére mégsem hagyott el, gondolom ha nem szeretne, már rég megtette volna.
2019. júl. 23. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Exem is cirka 4 éven át csalt ott ahol csak tudott telesirva minden nő bugyiját milyen szörnyű vagyok. Aztán mikor kiderültek a dolgok és szakítottam ő köpni nyelni nem tudott, 3 éve is magyarázza én vagyok élete szerelme. Persze mert még egy ekkora marhát nem talált mint én aki a kis lelkét akarta mindig ápolni. 😂

Mi vagy te hátország vagy az a nő aki a legfontosabb kell hogy legyen?

2019. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire naiv és buta kedves kérdező! Te a számára egy biztos pont vagy, hogy mindig lesz egy lyuk amit biztosan megdughat. Ennél többre nem tart téged. Én biztos nem hagynám hogy ennyire lealacsonyodjak és hagyjam hogy kihasználjon. De te tudod...
2019. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!