Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy megcsalás és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy megcsalás és szakítás után az oké, hogy a megcsalt fél még hónapokig írogat/hívogatja a másikat és szidja ocsmány módon?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nem lenne megcsalás, mert a páromat megvenném kilóra (vezető programozó vagyok)
2019. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem oké, teljesen elmebeteg dolog hónapokig vergődni ezen, de nem tudom a megcsaló felet sajnálni, megérdemli a terrort és a mocskolódást, akár élete végéig is.
2019. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyes akkor nem látogatnád a felnőtt párkapcsolatok szekciót. Lúzer szagod van neked is.
2019. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké, de én se sajnállak. De csak hogy valami használhatót is írjak, totál életképtelen vagy. Lehet tiltani profilt, telefonszámot, vagy ha ez nem megy, akkor számcsere, plusz profil inaktiválás amíg megnyugszik.
2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem oké,de lehet tenni ellene,hogy ne érjen el.
2019. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyszerint nekem semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy hívogassam az exet, aki megcsalt. Szóba sem állnék vele, ilyenkor a legjobb, ha úgy teszek, mintha halott lenne számomra. DE nyílván nagyon rossz véleménnyel lennék róla, én is ócsárolnám, ha akármikor szóba kerülne, még évekkel késōbb sem felejteném el, hogy átvert. Tehát úgy kb 50%-ban megértem a megcsalt fél viselkedését, csak ō nem a háta mögött magában szidja, hanem az exén vezeti le a haragját.
2019. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké, de jogos. Egyszer mindenki megeszi, amit főzött. Tilthatod az illetőt, nézheted levegőnek, de aztán neked kell tükörbe nézned.
2019. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!