Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy ilyet meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyet meg lehet bocsájtani vagy titokban lehet tartani?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy kollégámmal, akivel már ezer éve nem beszéltem. Együtt végeztünk a suliban.

Róla azt kell tudni, hogy a záróvizsgák után egyik tehetősebb társunk rendezett egy bulit a telkükön, ahová aztán elég szép számmal jelentek meg emberek, köztük ő is a menyasszonyával.

Sztorinak a lényege:

Ő teljesen szétcsúszott már az elején, mert nem egy alkoholista, szal kifeküdt.

A menyasszonya kivitette az autóba, majd nekiállt bulizni ő is meg koktélozni.

Na, itt nekem sincs meg a hogyan tovább, csak az, hogy már beszélik, hogy "azta Zolinak 5-en bá***ák a nőjét a kocsiknál"

Elmentem megnézni, aztán a csaj kajak hasalt a kocsi motorháztetején aztán hátulról csinálta egy srác, mások meg sorban álltak meg lökdösődés volt.



Aztán tegnap meg összefutottunk, aztán mondja hogy azóta is együtt vannak és minden oké.


Na most nem tudom, hogy egyáltalán tud e erről vagy megbocsájtotta?


2020. jan. 1. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én még sosem bírtam ennyire szétcsapni magam, hogy ne tudjak magamról és ilyeneket csináljak.

De azért megéri a pénzét a csaj, de a banda is. Szerintem gusztustalan mindkét részről a vőlegény felé.

De ha ez mind igaz, a srác helyében tuti nem maradnék együtt vele, hiszen az egész társasága körbe ment rajta. Baromi kínos lenne egy életen át. Illetve ezek után elképzelhető, sőt biztos, hogy többször előfordulna. GÁZ!!!

2020. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy tud róla. Ezt nem lehet megbocsájtani.
2020. jan. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol SOHA nem enyhítő körülmény a szememben. Szánalmas a csaj, de a srác is, ha nem tűnt fel beku, hogy lotyó a nője
2020. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném tudni, hogy a csajom egy ekkora r.banc.
2020. jan. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez egy 11 éves sztori.
2020. jan. 1. 09:05
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan nem bocsátottam volna meg, az alkohol nem mentség, feltehetően önszántából ivott, ha pedig nem fogta fel, hogy mi történt vele, az azt jelenti, hogy megerőszakolták. Utóbbi esetben nyilván nem lenne ok a szakításra.
2020. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

11 ev utan nem tokmindegy?


Valoszinuleg megtalalta a zsak a foltjat, jol megvannak egyutt.

2020. jan. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy beleegyezésre képtelen személlyel szexelni erőszaknak minősül? Tehát te itt leírod, hogy öntudatlan részeg volt a csaj, és sorban mindenki megerőszakolta, és természetesen ettől a nő az utolsó ri.banc. 11 éve is volt már randi drog is, ami szintén előkerült a bulikon, és okozott ilyet pár embernél, hogy két ital után azt se tudja, hogy hol van, és azt csinál vele mindenki, amit nem szégyell.

Szép kis társaság, büszke lehetsz rá, hogy hozzájuk tartozol.

2020. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a csaj így kilőtte magát az se szép de tényleg valoszinubbnek tartom, hogy abban a helyzetben nem igazán tudta mi történik. De, ilyen szemét társaságot ahová elmész bulizni és ha berugsz akkor mindenki rámászik a nődre szemrebbenés nélkül és egyetlen egy nem akad köztük aki azt mondaná ne, ez sem mindennapi. Jó érzés lehet ilyen barátokat tartani. Nem kell ellenség.
2020. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Na nehogy már piedesztálra emeljük a csajt. Még ha emlékezet kiesést is okozott volna az állítólagos drog, azért annak bőven maradt volna nyoma még a csajon is, hogy öten végigmentek rajta. Nem volt ott semmilyen erőszak, meg drog. Ha ilyenre képes volt a csaj, hogy mindenféle lelkifurdalás nélkül megdugatja magát féltucat kannal, akkor tuti nem az volt az első alkalom és nem is az utolsó. Ha van esetleg gyereke, nem àrtana egy DNS teszt is. Ki tudja milyen betegségeket szedhetett össze.
2020. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!