Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki szereti a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szereti a párját miért jut eszébe a megcsalás?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 08:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem jut, es ha jut is akkor is arra gondol h nem erne meg. Legalabbis en igy voltam 26f
2020. jan. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem minden ember eljátszik a gondolattal. Az, hogy eszébe jut valakinek, még nem jelenti azt, hogy megtenné.

Egyáltalán mit jelent, hogy "eszébe jut a megcsalás"?

Elképzeli a nő/férfi, hogy mással is dug? Ez szerintem természetes emberi viselkedés.

Akkor van probléma belőle, ha rögeszmévé válik, és a párunk háttérbe szorul a fantáziánk miatt. Ott már érdemes elgondolkodni, leülni megbeszélni, hogy miért gondolunk ilyenekre, és mi lehet a kapcsolatunkkal.

2020. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
33%

Addig éri meg neki amig le nem bukik.

Ha már valaki megcsalásra gondol ott már nincs szeretett.

A megcsalás egy döntés és nem pillanatnyi gyengeség

2020. jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Hagyjuk már az álszenteskedést.

"nincs szeretet"

Tehát akik 20 éve házasok, összeköti őket minden, a rengeteg közös élmény, közös múlt, gyerekek, család, de ne adj isten meglátnak egy szép nőt/férfit aki kívánatos, és eszükbe jut, hogy "hmm de jól néz ki, milyen lehet ruha nélkül, milyen lehet az ágyban", az elítélendő? 0-24-ben a párunk körül kell forognia a gondolatainknak? Ezt nem gondolhatják egyesek komolyan :) Képmutatás.

2020. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. Hanem amikor tényleg eljátszik a megcsalás gondolatával. Tehát talál egy alanyt a párja mellett, akivel tervezget mondjuk találkozókat, üzeneteket vált, simogatja, stb. Tehát még nem volt konkrét fizikai megcsalás pl. csók vagy szex, de tervben volt csak nem történt meg.
2020. jan. 3. 08:29
 6/24 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es😊 oké közös dolgok stb. De ott már valami nem jó,ha a megcsalást választja. Unja a mókuskereket,lapos szex(estleg ritka) szürke hétköznapok stb.stb.

Ahelyet hogy tenne,tennének ellene,mert ez csak 2 emberen múlik,inkább a könnyebb út.

2020. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az már érdekesebb szitu. Ugyanakkor arra is azt mondom, hogy nem kell többet belegondolni.

Lehet az oka egy kapcsolati hullámvölgy, egy összeveszés, bármi. Az ilyeneket meg kell beszélni a párunkkal, mert ha már ilyen tervezési fázisban van a fantázia, az azt jelenti, hogy valami nem oké a kapcsolatban.

Minden a kommunikáción múlik, mindent meg lehet oldani közösen, de csak akkor ha mindkét fél akarja.

2020. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

6-os, pont ezt mondtam én is. Amíg fantázia addig nem gond. Persze, ellaposodik, senki nem várja el egy 10-20 éves házasságtól, hogy ugyanúgy égjen a tűz mint az elején.

Az, hogy valakinek eszébe jut a megcsalás, egy intő jel, hogy le kell ülni megbeszélni a dolgokat. Az, hogy eszébe jut, még nem jelenti azt, hogy megtenné.

2020. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert a nemi vágyakozás igen sok ember (különösen férfiak) esetében függetlenül jelentkezik attól a szeretettől, amit a párja iránt érez. Én emlékszem rá, hogy amikor nagyon szerelmes voltam, akkor is volt, hogy megtetszett egy másik nő közben (az akkori barátnőm húga). S mivel a nemi vágyakozás igencsak erőssé tud válni néha, ilyenkor lényegében csak a társ iránt érzett hűség etikai terhe fogja vissza az embert. S ha valakinek ez az etikai oldala nem elég fejlett, az bizony félreléphet, akármennyire is szereti a társát. Enélkül az önkorlátozás nélkül nagyon sokan rendszeresen félrelépnének. Legjobb, ha nem azt várod el a párodtól, hogy ne is vágyakozzon más után (mert az szinte lehetetlen), hanem azt, hogy ténylegesen, tettekkel ne menjen bele más nőknek való udvarlásba, mert az neked már nagyon fáj. Azt mondd neki, hogy álmodozhat, amennyit csak akar, de ez legyen a határ, és tettek ne kövessék. Ez azért egy többség által betartható, világos elvárás.
2020. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Persze az is érdekes kérdés, kinek mit jelent a megcsalás. Nekem a fentebb említettek azt jelentik.
2020. jan. 3. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!