Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben derült ki, hogy megcsalt a barátnőm.. Én borzalmasan szerelmes voltam, és most teljesen össze vagyok törve. Folyamatosan ezen jár az agyam, nemtudok semmi másra gondolni, így egyszerűen nem akarok élni.

Bármiféle tanácsért nagyon hálás lennék, mert bár lehet gáz, de teljesen reménytelennek érzem magam.



2019. dec. 30. 01:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet..


Sajnos idő kell mire jobb lesz. Ilyenkor a legjobb ha el fogadod a dolgot, rendezed magadban az érzéseidet. Haverokkal menj el bulizni, foglald le magadat. Tudom közhelyesnek tűnik, de ez a legtöbb amit tenni tudsz ilyenkor. Kitartást.

2019. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%

Azota is egyutt vagytok? Elnezest, ha hulye a kerdes, az en koromban parok valsagba kerulnek, de nem feltetlenul lepnek. Meg igy se tudjak feldolgozni soha tobben.

En megcsalas es megcsalas kozt kulonbseget latok, de megint masik oldalrol nezem. Az elet elszalasztott lehetosegei utan ket kezzel kapkodo no vagyok.

A mostani enem szerint lehet valakit nagyon szeretni es mas irant vagyat erezni. Ha a vagy kielegitetlen marad, gondolatban jobban csalunk. Ha kielegul, es nem masik erzelmi szalrol van szo, a parunkat is ujult erovel szeretjuk.

En megbocsajtanek egy megcsalast a te helyedben is es a magameban is.

Kulonben pedig gyasz, elengedes, ragodas, ha nem jon uj.

2019. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Megbocsájtani soha nem tudnék akármikor rágondolok elfog az undor, és a gyűlölet, de persze emellett hiányzik is.

Borzalmasan gyenge vagyok mentálisan, egyszerűen nemtudok mit tenni.

2019. dec. 30. 01:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked idő kell és pár barát.
2019. dec. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még a barátnőd?
2019. dec. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ő elveszített valakit, aki őszintén szerette és törődött vele. Te pedig egy gerinctelen féregtől szabadultál meg. Na, melyikőtök járt jobban? Örülj neki, hogy még gyerekek és közös lakáshitel előtt történt mindez, nem az egész életed áldoztad rá.

Most fáj. Most éld meg a fájdalmat, sírj ha kell, szomorkodj. Aztán az új évvel próbáld meg kicsit összeszedni magad, barátokkal eljárkálni, edzeni, a munkádra koncentrálni, pozitív érzéseket szerezni, és ismét felépíteni magad, ezúttal már a lány nélkül. Idővel jobb lesz. Csak ne sürgesd magad, ne ugorj bele látszatkapcsolatokba, mert annak se lesz jó vége. Az idő minden sebet begyógyít.

Kitartást!

2019. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, hogy kiderült, hidd el!

Nagyon sok ember keresztülment már ezen, még rosszabb dolgokon is! El fog múlni ez a rossz érzés.

Ha pedig egyedül nem megy feldolgozni, akkor szerintem érdemes beszélgetni egy életvezetési tanácsadóval.

2019. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

Tanulj a leckéből!


A nő NEM érzelmi dolog, csak szexháziállat és dísztárgy.

Igy kezeld a következőt!

2019. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez durván hangozhat,de dobd ki kb mint a szemetet. Ha ezek után vele maradsz hülyének fog nézni alias lesz 2. felrebaszas is és az önértékelésed is 0 lesz.

Ne legyél Beta Male,hidd el jobban jársz

2019. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

#8, hát persze... a a férfi csalja a nőt, annak a férfi az oka... ha a nő csalja a férfit, annak is a férfi az oka...


Kérdező, erre nehéz ismeretlenül tanácsot adni, ez a ti személyiségeteken, hozzáállásotokon múlik. Együtt vagytok még? Egymással megbeszéltétek már?

2019. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!