Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom nem szabad megnézni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem szabad megnézni az alsónadrágját, de van olyan jel amiből rá lehet jönni, hogy melyik folt utal megcsalásra?

Figyelt kérdés

Egy hete vadászaton volt a párom és az biztos hogy ott volt mert küldött közben videókat, meg beszéltünk is. És láttam rajta két picit foltot, tényleg kicsi volt kb egy borsószemnyi.


Ilyenkor ez miért van? Nem gondolok egyből megcsalásra de néha eszembe jut hogy ilyen lehetetlen helyzetekben hogy kerül az oda?


És a foltban volt még szinte egy fél miliméternyi valami kis "darab" is.


Mondjuk lehet hogy minden nap olyan neki csak nem látom mert nem nézegetem, csak amikor pont a kezembe kerül egy olyan akkor nem tudom hová tenni.


Mert elvileg nem volt senkivel ugye a vadászat miatt, akkor még aközben is fantáziált?


Esetleg még a pisi hagyhat foltot?


Mert itthon néha megtörli pisilés után is, néha nem.


De az erdőben biztos nem tudta. És azért a pisi is ragacsos egy idő után, lehet hogy az is be tud csomósodni egy ilyen nagyon pici darabba amit leírtam?


2020. jan. 7. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem küld el laborvizsgálatra az alsogatyáját az a biztos :DDD
2020. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy kiverte a vadaszlesben
2020. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Pisi folt teljesen más, mint az ondó. Ezt azért meg tudod különböztetni. Mindenesetre, az egyik folt sem utal megcsalásra. Ondó folt lehet előváladéktól, ami sima izgalmi állapot is előidézhet - lehet ott a magaslesen elkezdett fantáziálni rólad, hogy milyen jó lenne, ha most ott lennél és miket csinálna veled.
2020. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jó kis szexek a vadlesen vagy bokrokban más vadászokkal, hmm
2020. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló, miben más?

Kicsit sárgás mindkettő.

Amúgy bocsánat rosszul írtam.


Ő nem volt a magaslesen.

Ő inkabb hajtó volt, meg végig voltak társai körülötte, meg azért ilyen helyen észnél kell lenni nehogy fellökje egy disznó, ezért nem gondolom hogy annyira belemerült volna a fantáziálásba

2020. jan. 7. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A sperma folt nem sárgás hanem opálfehér ☺

De ne aggódj már feleslegesen. Egy férfinek,aki nem impotens,szokott spontán merevedése lenni és olyankor bizony van előváladék is olykor-olykor. Ha 2 pici folt,akkor pont stimmel. Az,hogy volt benne egy pici darabocska is,bármi lehetett. Majd ha féltenyérnyi folt lesz szétmaszatolódva,na az a szex közben/után a golycikra maszatolódott de nem lemosott cucc belekenődve a gatyába. Vagy önkielégítés után nem rendesen letisztított cerkáról került oda. Miat egy foltos alsónadrág ne legyen egyértelmű jel,csak magad stresszeled vele,tudat alatt rá is kivetíted és hatalmasakat vitáztok majd.


38/N

2020. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Először is fúúj :D másodszor te nem vagy normális. Harmadszor pedig biztos élvezte a vadászatot és arra izgult fel, mert az ilyen kisp.csű emberek akik elvezetbol állatot ölnek azok izgulnak rá.
2020. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha hátul van egy függőleges barna csík, az utal megcsalásra. :-))))
2020. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tiril ***** válasza:
70%
Vagy lehet pán szexuális, még melegen beverte egy döglött szarvasnak.
2020. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, elég az internetből...
2020. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!