Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit egy kapcsolatban folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit egy kapcsolatban folyamatosan csalnak szeretik? Mivel másabb egy egyszer mint egy folyamatos megcsalás? Helyrehozható/elnézhető?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem állítólag szeret. De szerintem inkább a kényelmet szereti, amit az együttlétünk alatt kapott. De ez már kit érdekel, mikor végig hülyének nézett?

Ha egyszer csalt volna meg sem néztem volna el. Így meg főleg nem. Aki nem bír a faxával azt engedni kell.

2020. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer történik meg sem dicséretes, de én értelmezésemben az “csak” szex, pillanatnyi elmezavar, részegség, dühös volt rám, akármi. Ha folyamatosan csal, ott van érzelem, plusz nem egy alkalom adta lehetőség, hanem szervezkedik és hazudik folyamatosan. Ez a rosszabb.


Az első eseten talán idővel, jó magyarázattal túl tudnék lépni. Talán. A másodikon semmiképpen sem.

2020. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri félrelépés lehet rossz döntés. A folyamatos megcsalás azt feltételezi, hogy nem szereti az illetőt, ha ez több partnerrel történik, csak az ösztönei irányítják, ha egggyel, akkor érzelmi kötődés is van.

Minden az adott helyzettől függ, és a két ember viszonyán, viszont tüskét szokott hagyni, ami hosszú távon sem biztos, hogy begyógyul.

2020. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálni tudok csak annak aki elnézi.
2020. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Egyenesen imád! Azért csal meg. Ja, és hogy ezt te akarod helyrehozni? Ehhez csak gratulálni tudok!

Kár hogy én nem akadok én buta nőkbe, akiket orruknál fogva lehet vezetni!

2020. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyszeri mgcsalás= lebukott, vagy beijedt.

folyamatos megcsalás= nem bukott le, biztonságosnak ítélte.

gusztustalan mind a kettő.

2020. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!