Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Ismerkednétek olyan kövérebb férfival aki a folyamatos edzéseknek és diétának köszönhetően folyamatosan fogy, de még nem érte el a vékonyságot?

Figyelt kérdés

...sőt, igazán vékony sosem lesz, hanem egy kicsit robosztusabb/vastagabb alkat?


Szóval, jelenleg már 12 kg mínuszban van onnan, ahonnan indult a diéta-sport előtt (ez 2,5 hónapja volt), de még így is kövérnek minősül és a végső cél elérése még legalább fél év? (És páran még akkor is fikáznák, mert az a tipikus "vékony alkat" nem fog összejönni, akkor is vastagabb leszek, mint az echte vékonyak).


Ez így efogadható (vagy elfogadható lesz fél év múlva), vagy ez a fajta fogyás "nem érvényes", mert aki egyszer elhízott az már nem ugyanolyan, mint akik eleve maradtak 70-80 kg környékén? (Bár mindegy, mivel csak ezt tudom elérni és még ez is egy komolyabb harc, igaz mostmár élvezem, de néha elfog a félelem, hogy hiába érem el majd az eredményt, lefikázzák, nem érdekli őket, maradok akkor is "kövér" besorolású).



#félelem #kövérség #besorolás #félelem mindentől #a nép ítélete #értelmetlen eredmények
2017. aug. 15. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, én nem ez alapján ítélem meg az embereket, már csak azért is, mert én is most fogyok és tudom, hogy milyen ez. De azt mondom, aki igazán szeret az így is tud szeretni, akinek meg így nem kellesz az nem érdemel meg téged 10 kilóval vékonyabban sem. És ne a nőkért csináld, hanem magadért. Ha lefogysz és egészségesebb leszel, jobban fogod magad érezni a bőrödben, ennek elégnek kellene lennie ahhoz, hogy ne add fel hanem folytasd. Egy új kapcsolat lehetősége egy izgalmas bónusz, de ne stesszelj már most azon hogy kinek fogsz bejönni, kinek nem.
2017. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Volt már kifejezetten testes barátom, engem sosem zavart. Nem testalkat alapján választok. Hanem mindig megfog valakiben, valami.


Nyilván volt, olyan, hogy valakiben a külső fogott meg, de nem ez az elsődleges.


Benned a lírásod alapján, már alapból tetszik, hogy kitartó, határozott és céltudatos lehetsz.


Így állj hozzá a párkereséshez is. Ne elsősorban másoknak, hanem magadnak akarj megfelelni.


Ha te jól érzed magad, ez a külsődben és a kisugárzásodban is meg fog mutatkozni és így, hidd el sikered lesz.


Hidd el, egy testesebb alkat még mindig vonzóbb az igazi nőknek, mint a mai vékony, nőies alkatú díszhuszárok.

2017. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1


Igaz ami igaz, már most jobban érzem magam:


+ állóképesség

+ erő

+ teherbírás

+ kisebb has


Bár nálam sajnos nem csak "+10 kg" volt eredetileg (és még most sem az). Magasságom-szélességem miatt kevesebbnek néznek, de a kövérség, az kövérség, sajnos. És én igazából magamnak nem felelek meg és ezt vetítem ki másokra is "biztos nem tetszem senkinek, mert kit vonzana egy kövér ember", mivel én magam utálom magam még mindig. (És rettegek, hogy nem fog sikerülni elérni a célt).

2017. aug. 15. 15:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lány vagyok, de eddig senkinek sem kellettem. Talán te nagyobb sikerrel jársz, egy túlsúlyos férfit a nők nem néznek akkora undorral, mint egy nőt a férfiak.
2017. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4


Ezzel azért vitatkoznék - mármint azzal a résszel, hogy a kövér férit nem nézik undorral. De, sajnos de. Kivéve, ha azt hiszik, hogy erős vagy, látens apakomplexusuk van, esetleg valami elnyomó családból érkeztek és félnek mindentől és azt hiszik, hogy majd te megvéded mindentől.


De én ezt nem kívánom kihasználni... Bár ettől függetlenül is fogyni kell, nem kívánom nagyapám követni a cukorbetegség és a köszvény kellemes világába.

2017. aug. 15. 15:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon pozitív,hogy tesz önmagáért! Egyáltalán nem lenne kizáró ok.
2017. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennék foglalt, nekem a kövérebb testtel sincs bajom esztétikailag, ha meg az egészsége miatt tesz is vmit, az pozitívum. Amúgy a testesebb, robosztusabb testalkat nekem mindig jobban bejött, mint a vékony meg a kigyúrt. Párom is hasonló alkat.

Mondjuk az is kérdés, te kire hajtasz. Mert én is kövér vagyok, most sikerült kideríteni, milyen egészségi gondok állnak leginkább a hátterében, és én is edzem meg diétázom, de lehet, más reakciót kapsz, ha a fitneszmodellek között válogatsz csak.

2017. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


Fittneszcsajok világa nem vonz. Külsőre még jók, de sokuknál előjön az a "fleghmah" viselkedés, ami már a 16 éveseknek sem állt jól anno. Kövéreknél az a réteg tetszik akik edzeni járnak és hiába nem fogynak le, formásodnak. Időnként van ilyen edzőpartnerem, ha egyszerre kapunk időpontot.

2017. aug. 15. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalat:

130 kg-ról fogytam le 90-re, 188 cm vagyok.

Nekem ez 3 évembe került, lassan fogytam, mert közben izmosodtam is szépen, szálkásító és enyhe tömegnövelő időszakokat váltakoztatva.


Kb. 100-ig (az első 2 évben) olyan volt, mint azelőtt, bár az ismerőseim elismerően mondogatták, hogy milyen szépen fogyok, meg hogy KEZDEK jól kinézni, de idegen nőknek még mindig kövér voltam.


100 alatt voltak az első pozitív visszajelzések, szemezések, ilyesmik ismeretlen nőktől.


95 alatt viszont egyértelműen bejöttem már a nőknek és a lányoknak, igen a 10-15 évvel fiatalabbaknak is.


90 és 95 között nem volt lényeges változás ilyen téren, szóval nem kellett elérnem a célt, már a célegyenesben voltak sikereim.


34F

2017. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
11%

Amúgy a pasik agya (???) miért nem tudja felfogni, hogy inkább a személyiségükön kellene dolgozni, és akkor nem kéne nyúlkaját rágcsálni a futópadon kilókat számolgatni? :D

De most komolyan.

AKÁRMELYIK ronda/kövér/akármi pasi kap magának csajt, ha szuper személyisége, kielégítő személyi higiéniája és jó humora van.

Esküszöm a jóistenre :D

2017. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!