Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderültek a férjem nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderültek a férjem nevetséges nő ügyei, ki mit tenne?

Figyelt kérdés

Döntöttem de nem biztos hogy jól,érdekel a véleményetek! Gyerekeink vannak,a legkisebb 2,5 éves,a férjem másfél éve hajkurássza a nőket,írogat nekik (ezelőtt pár hónappal még próbálkozott de azóta nem tudok róla) és csak a nőkön múlt hogy nem történt semmi.Volt akinek féléven keresztül írogatott rendszeresen hogy legyenek már kettesben,vágyik rá stb.

Úgy gondoltam minden rendben van velünk de kiderült hogy csúnyán benéztem 🙄


2020. jan. 12. 07:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Elvàlnék. Nem egy szardarab vagyok, hanem érző emberi lény.
2020. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Válás, egyértelmű.
2020. jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Valas. Ha neki ennyire nem vagy fontos akkor mast kell keresni.
2020. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Nehéz kérdés, főleg, hogy gyerekek is vannak.A szememben már nem lenne férfi, az biztos, nem tudnék bízni benne.Nem vagyok válás-párti, én szeretőt tartanék mellette, míg a gyerekek felnőnek, aztán kidobnám, nem bocsájtanék meg neki soha.
2020. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Az én volt férjem is hajkurászta őket.Elváltam, ez egyértelmű volt onnan, hogy a tudomásomra jutott.
2020. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem értek egyet azokkal, akik szerint ilyenkor rögtön válni kell. Adni kell legalább egy esélyt neki. Először is nyíltan el kell beszélgetni vele, és a szemébe mondani, amire rájöttél, s hogy ez számodra nagyon fáj, ezt nem tudod tovább tolerálni, s ha folytatja a nőknél való kezdeményezéseit, akkor szétválnak az útjaitok. Másrészt pedig el kell menni párterápiára egy pszichológushoz, mert valószínűleg a kapcsolatotok nincs rendben teljesen, valami a szőnyeg alá van söpörve, amit elő kell szedni és dolgozni a megoldásokon. Rengeteg házasságot meg lehet menteni, helyre lehet hozni még, ha a felek hajlandóak erre. Már csak azért is érdemes volna ezt az irányt venned, mert kisgyerekes, elvált egyedülálló anyukaként bizony elég nehéz tud lenni az élet. Már a válás konfliktusai is megviselnek mindenkit, beleértve a gyerekeket is, s ami utána jön, az sem piskóta. Nekem is van rokonom, aki 2 éves gyerekkel ment szét a párjától, hát nem kívánom senkinek, amin keresztül kellett mennie. Próbáld tehát előbb megmenteni a házasságodat, hátha sikerül.
2020. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sokadik esély már,pár hónapja is esélyt kapott,elcseszte ezt is,a gyerekek miatt tűrtem neki de képtelen vagyok már tovább csinálni,mert nem fog megváltozni. Ezt a döntést hoztam én is hogy elválok tőle és elköltözünk a gyerekekkel
2020. jan. 12. 08:23
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok váláspárti,de ebben az esetben azt tenném. Teremtsd meg a biztos hátteret ehhez,menj el ügyvédhez,mérd fel az anyagi biztonságotokat,a családi,baráti segítség lehetőségét,és add be a válópert. Itt nincs miről beszélni,nem egyetlen félrelépése volt,nincs esély a változásra. Azt csak halkan jegyzem meg: ha ilyen volt,miért vállaltál be több gyereket is Tőle?
2020. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 8-as. Igen,látom,hogy a legkisebb születése után kezdődött. De biztos előtte sem volt már mintaférj...valami jel csak utalt a csélcsap mivoltjára.
2020. jan. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azért vállaltam mert bíztam benne ezek ellenére is,viszonylag szépen éltünk úgy tűnt minden rendben van.Mellette akartam meg öregedni,nem akartam elveszíteni mert szerettem nagyon! Hiszek abban hogy az ember képes a változásra de igencsak naiv voltam
2020. jan. 12. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!