Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nevetséges, amikor 28-30 éves nők pattognak, hogy egy 35 (! ) vagy 40 éves pasi túl öreg hozzájuk?

Figyelt kérdés

Mi a háttere ennek? Leragadtak valahol 20 éves koruknál, és nem vették észre, hogy elrepültek az évek? Egy jó kiállású, 30 éves fószer minek jönne össze egy 28 évessel, amikor kaphat 20-22 éves nőt is?

Most az egyik kérdésnél kibukott már megint ez a téma, és van aki azzal röhögteti magát, hogy 25 éves párja van, és priviben írogatja, hogy milyen komoly kapcsolat, és engem küld el a fenébe, ha megmondom, hogy ébresztő, nem fog sokáig tartani. xD


2019. aug. 31. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Én is ezen nevettem, miközben a való életben az ilyen 20-22 éves lányok is 30-as, 40-es férfiakkal vannak együtt. Na de ez a gyk.
2019. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%
Inkább szánalmasnak mondanám :/
2019. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Vajon az ismerősei mit szólnak a 25 éves csávókához? :-DDD
2019. aug. 31. 17:07
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nőként volt egy 7 éves kapcsolatom egy 3 évvel fiatalabb férfival, a férjem meg 2 évvel fiatalabb, és 9 éve vagyunk együtt. Szóval minek válasszak 10 évvel öregebbet, ha jut fiatal is? A nővéremnek 43 évesen szintén fiatalabb párja van évek óta.
2019. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Te már hónapok óta ezen a témán kattogsz'...

Degredálni a 30-feletti nőket...

Unalmas.-Sportolj vagy olvass inkább.


Olyan vagy mint aki itt pár éve a "vanília szex-el" nyomult .-Az is fárasztó volt.


De a titok,hogy tök mindegy ki hány éves,az is hogy milyen a kinézete,melyik fél az idősebb...

Ha jó szex van közöttük akkor a fene fiatal húst meg izmolat is ajánlgatthatsz te is meg más is.

-Akkor se fogja az illető a fergetegesen fantasztikus szexet lecserélni semmire!


4x/N

2019. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%

> Szóval minek válasszak 10 évvel öregebbet, ha jut fiatal is?

Jó, ez a másik oldal, tényleg ismerek ilyet. Elvált 40-es nő, aki összejött egy totál lúzer 30-as férfival, akit igaz, hogy konkrétan el kell tartani, mert annyira nem ért semmihez, de legalább fiatalabb.

2019. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Kèrdésedben a válasz
2019. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Már nem azért, de egy 28 éveshez igenis öreg a 40 éves. Én spec nem jönnék össze ennyi idős férfival.
2019. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

28-30 évesen nagyon öregnek tűntek nekem a negyvenes pasik. Egyszerűen korombeliekkel értettem meg magam, meg ha negyven leszek, akkor ő ötven.

Ez megintcsak öreg hozzám.

Most 43 vagyok, eszemben sincs 50, vagy plusszossal összejönni.

Ez mindig is így volt, és így lesz.

De miért fáj ez neked? Kire akarod ráerőszakolni magad? Minek akarsz jóval fiatalabbat, ha nekik nem jössz be?

És miért nem ismerkedsz korodbeliekkel?

2019. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Szóval a 28-30 éves nő azt mondta, ő nem akar 35-40 éves férfival összejönni. Erre te azt mondod, hogy a 35-40 éves fószer nem is akar velük lenni. De a nagy mentális ábrádban a két csoport nem is érdekelt egymásban, szóval megoldandó probléma sincs. Szóval csak annyi a lényeg, hogy egy fiatalabb nő visszautasított, és most csípi a popód?
2019. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!