Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már valaki úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki úgy, hogy hűséges maradt, de később megbánta?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, aki minden téren tökéletes lenne. Külsőleg pont az ideálom, fiatal, kacér, szexuális téren mindenre nyitott. Nem akar kapcsolatot, csak tartós szexet, közben emberileg is tök jó fej, nagyon egy hullámhosszon vagyunk.

Viszont van párom, akit nem fogok megcsalni.

De nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe a kis törékeny teste és az, hogy mi mindent tehetnék vele :D 30/f



2020. jan. 15. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sose bántam meg, hogy érintetlen maradt az integritásom, akkor sem, amikor később kiderült, hogy engem megcsalt az illető, de nekem ez mindig prioritás volt a pillanatnyi élvezetekkel szemben.
2020. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Egy dolgot tanultam meg az életben. Akit lehetőséged adatik megdugni azt dugd meg! Természetesen kellő körültekintéssel, hogy ne derüljön ki. Egy megcsalásos dolog két emberre tartozik. Rám és arra akiVEL megcsalom az asszonyt. Mindenki más egy potenciális veszélyforrás arra, hogy lebukjak.


Bizonyosodj meg róla, hogy kettőtök közt maradna a dolog és addj neki! Így azt fogod bánni egy életen át, hogy kihagytad ezt a ziccert!!!!!!!!!

2020. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Én sosem bántam meg, de kísértést sem éreztem igazán, szóval nem hiszem, hogy számít a válaszom. Addig a szintig, ahol most te vagy egy idegen nővek szemben, miközben kapcsolatban vagy, sosem jutottam el (és ha a közelébe is mentem, jelnek vettem, nem pedig belemélyedtem az ábrándozásba, ennek megfelelően vagy szakítottam vagy sürgősen csináltam valamit a kapcsolattal, mert szerintem ez nem normális).


Tény, azt bántam, hogy valakivel nem szakítottam korábban, de az sem egy elszalasztott harmadik miatt volt, hanem mert tovább tépte az idegeimet, én meg túlságosan optimista voltam és tűrtem, hátha.


Amúgy nem értem a ":D" - t. Szerintem fordítva ez nem lenne neked sem vicces. Inkább ízléstelen.

2020. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
En mar bantam meg, h nem.mentem felre, mikor egy hasonlo tortenetben voltam. Lehet nem azonnal, de mikor szetmentunk es kiderult, h melletem a lany is szeretet kacerkodni onnantol tudtam, hogy igen. Meg kellett vna tennem!!! Azota is banom. Es nekem is a vekony testu, torekeny lanyok a gyengeim. Imadom oket, kenyeztetni, hajtogatni, szinte felfalnam oket. Szoval ne szarozz, tedd meg, mielott te is megbanod, h nem tetted!!
2020. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LazyJones ***** válasza:
86%
Sosem bántam meg, hogy hűséges maradtam. Azt is csak ritkán, hogy nem léptem ki időben egy olyan, boldogtalan kapcsolatból, amiben elkezdett más is érdekelni.
2020. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Volt férjem mellett nagyon sok ilyen ajánlatot kaptam. Viszont soha nem csaltam meg. Erre pont amiatt váltam el tőle két kicsi gyerekkel,mert ő megtette. ezek ellenére én nem bántam meg,mert nekem többet ér az,hogy tiszta lelki ismerettel ébredek minden reggel.
2020. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Jegyezd meg, fiam, azt a pinát, mait kihagytál, a túlvilágon az orrodra fogják akasztani. Egyébként meg ebben a helyzetben akármit teszel, vagy nem teszel, megbánod. Ha megteszed, most bánod meg, ha nem teszed, egész életedben bánni fogod.
2020. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Yesss...

Nagyon megbántam!!! Napokig hagyta nálam a barátnőjét..

// ok lett volna a szakításra//

De túl szerelmes voltam h alávágjak..

Ennek ellenére..

Dobott is le is barmozott h kihagytam.

Mindegy

2020. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Szintén sosem bántam meg, hogy hűséges maradtam minden lányhoz, aki az életemben volt. Számomra a kapcsolatban mindkét félnek jár annyi tisztelet (mellékesen a lelkiismeretem sem vinne rá), hogy ha az rossz, akkor kommunikáljunk, de meg nem csalom és nem csapom be. Végül, ha nem sikerül az álláspontjainkat egyeztetnünk, akkor mérlegelés után kilépünk a kapcsolatból megcsalás helyett. És nem is szeretnék más lenni, igyekszem ember maradni ebben a rohanó világban, amit másoktól is elvárna az ember, de nem kergetek hiú ábrándokat. A lényeg, hogy semmilyen futó kaland nem ér annyit, hogy akit SZERETÜNK (ugye milyen disszonáns egy mondatban a kettő?); azt megbántsuk.
2020. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

"Amúgy nem értem a ":D" - t. Szerintem fordítva ez nem lenne neked sem vicces. Inkább ízléstelen."

Ugyanez jutott eszembe...

Még ha valaki úgy írná le, hogy tökre szenved, mert megtetszett neki valaki más a párján kívül és nem tudja mit csináljon... De ez a :D, mindent elmond rólad.


BTW, nem, sosem bántam meg.

2020. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!