Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Google idővonal csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Google idővonal csak akkor menti a helyadatokat ha be van kapcsolva a net?

Figyelt kérdés

Megnéztem a páromét mert ugy erzem tegnap mashol (is) volt mint mondta, nem a telefonján a laptopon amivel ossze van kötve.

Nekem azt mondta delig volt a térkép szerint 7ig de az is hulyeseg mert 6kor kezdodik a munka egy orara minek menne be.

Mondjuk munkában nem is sokat netezik es olyankor ha nem használja az egesz netet kikapcsolja.

Szoval ha nincs net akkor meghulyulhet a térkép hogy miket ment?

12 ora utan ment orvoshoz es a térkép szerint ugye 7kor vegzett utana a sajat otthonunk cimet mutatta mert a laptop ugye otthon van amin szinten az i fiókja van bejeltkezve.

Aztan miutan Folyamatosan elerheto volt ugye mert messengeren is fent volt utana mar pontosan mutatta a helyeket


2020. jan. 23. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell hozzá internet, illetve ha van is internet attól még kikapcsolhatja a helyadatokat a mobiljan.
2020. jan. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És akkor röviden tomoren engem az erdekel hogy mennyire lehet ennek a google idovonalnak hinni vagy adni ra?

Mert mondtak mar páran hogy tud tévedni csak érdekes módon amikor ugy nezem meg direkt hogy tudom hol volt a párom mert mondjuk vele voltam akkor szinte minden stimmel. Jo nem percre pontosan meg nem 100%ban de jobban mint ahogy ő most állítja, és állítja a térkép. De így hogy vonjam kérdőre?

Nyilvan őt is megkérdezem tudom hogy kommunikálni kell.

De ha nem stimmel azzal amit a térkép mutat minek vagy kinek higyjek?

2020. jan. 23. 07:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hihetsz neki,az én férjem is így bukott le.A netnek nincs köze hozzá,ha nem mutat adatokat akkor kikapcsolta a telefonján adott időre az alkalmazást.Ha nézed az idővonalát,van egy olyan lehetőség a műhold,a térkép mellett hogy nyers adatok. Kattints arra,hátha az többet árul el...De ha kikapcsolta és nem csak törölte az adatokat akkor az sem fogja mutatni sajnos..Én egy évre visszamenőleg végignéztem,és szállodába vitte a nőjét,meg a házához is ment párszor kora reggel..Álmoban se hittem,de a te párod már tudja hogy figyeled,így simán törölheti a nem kívánatos részeket..Egyébként olyankor lesznek ilyen üres és nem stimmelő adatok..Én a helyedben hagynám hogy elhiggye,nem foglalkozol a dologgal,aztán egy idő után már ne mfogja törölni,akkor tetten érheted.
2020. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azert szerintem van igazság abban hogy nem mindig pontos.


Egyszer párom elment a volt munkahelyére egy ismetőséért és az idővonalon a munkahely melletti háznak a címe volt elmentve.


És vele voltam tehát nem volt máshol.


Egy nagy gyár, és ha mar nem az épületben vagy, hanem az épülettől távolabb az udvaron, ami mellett ott az út már nem tudja eldönteni a térkép hogy akkor most melyik Helyen vagy. Ez csak egy db példa.


Nyilván a páromat sem akarom védeni mert ez a mostani eset ettől ugyanúgy aggaszt.

De azért azt sem akarom teljesen elhinni hogy "nyugodtan hihetetlen neki"

2020. jan. 23. 10:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,vannak kilengései,és van olyan amikor elcsúszik,de az is azért van,mert valamilyen adat törölve lett,és olyankor minden tolódni kezd,a következő napig..Mert máskor meg érdekesmód tűpontos...Nem mondom hogy ez 100% biztosat jelez,de azért légy résen. :-)
2020. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, akkor is ha ki van kapcsolva. De akkor pontatlanabb, és néha óriási marhaságokat tud kihozni, bár ez utóbbi független attól hogy van e net, vagy nincs.


Indiai "youtube programming tutorial"-on tanult indiaiak fejlesztik a google cuccokat, szóval ne nagyon bízzunk a minőségükben...

2020. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a szomszéd házat vagy épületet jelöli,azért az nem vészes,attól még ki tudod következtetni hol járt nagyjából.
2020. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 de nem azt jelöli, hanem sokszor 50 km-eket téved. Indiai fejlesztők szoftvereiben nem lehet megbízni
2020. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Google-től függetlenül, elkezdtél agyalni, mert azt hiszed, hogy hazudik a tegnapról.

Mi váltotta ki ezt az érzést, hogy nem hiszel neki? Inkább ezen indulnék el.

2020. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak furcsa volt aznap.

Korábbi dolog nincs.

De ha esetleg félre is kacsingat valahol mindenki elkezdi.


Szeretném azt hinni hogy ő nem olyan, meg nem is gondolnám de sokan estek már így pofára és nagyon kacifántos útvonalat mutat aznapra a térkép.


Ráadásul mindenki mondta mindent a google idővonalról úgyhogy nem.tudom hogy akkor mennyire adjak arra mit mutat.


Alapból 4ig dolgozik, azt mondta délben elkéreckedik, utólag szólt hogy fel 12kor jött el mert mar nagyon éhes volt.


A térkép szerint meg reggel 7kor volt ott utoljara és 6kor kezdődik a meló.


Ennek most mi értelme lenne?

2020. jan. 23. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!