Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A google idővonal mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A google idővonal mindig pontos helymeghatározást mutat vagy van hogy téved és rosszul rögzít valamit?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg hogy pár napja a párom (férfi) egy negyed órával később jött haza a munkából a szokásosnál én pedig megkérdeztem hogy miért késett. Nem, nem letámadtam csak megkérdeztem.

Azt mondta hogy beszélgettem még egy kicsit a kollégákkal meg megállt tankolni.


És itt jön az az icipici furcsaság hogy kb két nappal később mikor megnéztem a google idővonalát az azt mutatta hogy nem is akkor volt tankolni amikor ezt mondta hanem a következő nap. A térkép szerint.


És ne tudom eldönteni hogy ez most semmiség vagy rossz jel.


Tudom csak negyed óra, de ha valóban hazudott erről és nem is aznap tankolt amikor mondta akkor helyette valami mást csinált.


De ilyen fölösleges dolgot miért hazudna?

Végülis csak negyed óráról van szó annyi ideig simán beszélgethet az ember, akkor már mondta volna hogy végig beszélgettek.


Ti aggódnátok emiatt vagy a térkép bénázott el valamit?


Nem pont megcsalásra gondolok csak akkor is olyan furcsa volt.


Amúgy egy normális mondhatni korrekt emberről van szó akiből nem néznék ki megcsalást, persze lehet most mondani hogy elvakít a rózsaszín köd mert másfél éve vagyunk együtt.


De szoktunk beszélni arról hogy ugye akarunk közös otthont hogy mi lenne ha szétmennék, akkor valahogy majd megbeszélnénk mert ő sem akar kiszúrni velem. Meg az előző kapcsolatát is normálisan zárta le mielőtt köztünk bármi is lett volna.


Szóval inkább olyan aki kilép valamiből ami nem jó neki, nem hiteget semmivel, mi mindig számításba vesszük hogy akár szakíthatunk is.


Csak ilyenkor ezt nem tudom minek venni.


Segítenétek?


2019. nov. 28. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, 1-2 óra/max 10m pontatlanság van, ha van. De kell hozzá a gps bekapcsolva. Lehet, kétszer volt a kúton.
2019. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Na meg nem szokott amugy kimaradozni úgy általában sem, meg ez előtt után sem volt ilyen. + piszkos fizikai munkát végez, hazaérni is nyilván porosan, izzadtan szokott nem hinném hogy volt bárkinél is.

Csak ha valami mást hallgatott el és azért hazudott volna az sem lenne jobb

2019. nov. 28. 20:18
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Ha 15 perc késés miatt nyomozást indítasz akkor simán kamuzik valamit hogy ne támadd le hülyeséggel. Ne légy sárkány.

Inkább szexelj vele annyit és úgy hogy ha a női szinkronúszó válogatott támad rá akkor se tudjon velük mit kezdeni :)

2019. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Hát de még ha úgyis érzi hogy mindig számonkérem és ezért kamuzik miért pont ilyennel meg így? Miért cifrázza ki a dokgokat még plusz hazugsággal amikor azzal is letudhatná hogy az alatt az idő alatt csak simán beszélgetett még a kollégáival? A férfiak nem az egyszerűség hívei? Meg ezzel akár le is bukhatott volna.

Mert tegyük fel hogy kitalálom még egy óra mulva hogy el kell mennünk valamiért valahová.

Beülünk a kocsiba beindítja és fekszik a mutató mert nem is tankolt.


Tehát nekem ez hülyeség.

2019. nov. 28. 20:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, én nő vagyok, de nem bírnám azt elviselni, hogy negyed óráról is be kelljen számolnom. Ezer dolog lehet, amivel negyed óra vagy még több is elmegy. Szerintem ezen ne akadj fenn, mert besokall a párod.
2019. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha csak a karácsonyi ajándékod vette meg? Ne fesd az ördögöt a falra... 1x negyed óra az semmiség.
2019. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem a negyed óra a baj.

Ennyire szörnyű tényleg nem vagyok.

Hanem hogy hazudott róla és ezen agyalok hogy miért? Annyira logikátlan az egész.

2019. nov. 28. 20:43
 8/21 A kérdező kommentje:
Viszont amikor megnéztem azt az ominózus napot amikor elvileg tankolni volt a térkép azt mutatta hogy a munkahelyéről egyenesen hazajött.
2019. nov. 28. 20:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem pontos. Én szerinte tegnap 2x is átmentem a Margit szigeten, de igazából egyszer sem.
2019. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a kivétel, de miért kell egyáltalán ilyen idővonalat nézni? Soha eszembe nem jutna. Mivel egy negyed órából problémát csinálsz, ellenőrzöd, számon kéred, számíts rá, hogy nem fogsz őszinte választ kapni.És ez teljesen normális, a nem normális az, amit csinálsz, Te magad mondod, nem maradozik ki, nincs semmi alapod. Agyalsz egy virtuális marhaságon, ami vagy jól működik , vagy nem!
2019. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!