Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki beáll szeretőnek megérdeml...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki beáll szeretőnek megérdemli a szenvedést?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
IGEN!!!!
2020. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Milyen szenvedést?
2020. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Jah, ha tudta mire vállalkozik.
2020. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Tudta, mi a szitu, vállalta az ezzel járó dolgokat, így nem tudom sajnálni az ilyen személyt, megérdemli, hogy szenvedjen. Ez gonosz tőlem, de én így gondolom. Az más, ha nem tudta, hogy szerető, vagy ha a másik fél ígérget neki, hogy otthagyja érte a másikat és mégse. Az sem szép, de ott a másik is lehetne egyenesebb.
2020. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a legjobb része az emberből a szeretőnek jut. Csók bújás simi ölelés, szeretlek-szeretlek.

Nem hallja a reggeli krákogást, a kiborulásait, ahogy fingik, hány, ahogy ocsmául beszél,ahogy másokat megaláz, nem kell mosnia rá, nem érzi hogy budös utána a párna, nem tudja mekkora álszent görény. Mindez nemtől függetlenül. Ja es nem partolom a megcsalást mielőtt valaki evvel jön.

2020. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha nem is szenvedést, de olyan szintű sorscsapást, amit ő okozott más párjának. Magyarul csalják meg őt is.
2020. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Különbözőek vagyunk, minden szeretői viszony más. Vannak akik csak a szex kedvéért dúlnak fel egy házasságot, és vannak, akik igazi, mély szerelmet élnek meg egy ilyen kapcsolatban. Sokan még azt sem hajlandók elismerni, hogyha valahol megjelenik egy harmadik fél, ha egyáltalán megjelenHET, akkor ott a kapcsolattal eleve van valami gond, amit meg kellene beszélni, változtatni, megoldani, megcsalás helyett. De én például nem kívánom senkinek a szenvedést, senki sem "érdemli", én úgy vagyok vele, hogy sosem tudhatom, ki miért döntött úgy ahogy, ki miért van abban a helyzetben, amíg nem vagyok az ő helyében, én senki fölött nem török pálcát.
2020. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Meg bizony!!!
2020. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
22.04 ott a pont. Sosem tudhatja előre senki, mit dob az élet.
2020. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Olyanok is szenvednek, akik nem feltétlenül érdemlik meg... Ezt nem mi döntjük el, hanem az élet. Ahol nincs barátnő, ahol nincs korrekt férfi, ahol nincs igazság.Egy kutyát többre becsülök bármelyik embernél.
2020. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!