Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én személy szerint tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én személy szerint tudni akarnám, ha megcsalnak, akkor is, ha terhes vagyok, akkor is, ha 3 pici gyerekkel nincs anyagi lehetőségem lelépni. Akkor meg miért nem divat sokaknál szólni annak, aki nem tud róla, hogy megcsalják?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Én külsősként biztos nem pofáznék bele más kapcsolatába, hogy megcsalják, ha én lennék aki csalni akar, akkor meg inkább szakítanék a párommal, mert okkal van, hogy mással akarok henteregni.
2020. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

aki pl 3 gyerekkel mehetne az utcára akkor az választhat hogy önérzetes lesz e és utcára kerül vagy inkább kussol

És a gyerekek miatt inkább kussolnak sokan.

2020. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Te tudni akarod, de a többség nem. Annak ugrik neki, aki elmondja az igazat, és elmondja minden hazug szemétnek. A párjáról akkor se hiszi el, hogy megcsalja, ha pucéran találja ágyban valakivel.
2020. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert más dolgába nem illik belepofazni..
2020. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4. Mindenkinek a maga baja a legnagyobb, foglalkozz akkor ennél nagyobb bajokkal.


Ahogy előttem írják, ha valaki szólna neked, hogy megcsalnak, akkor arra is mérges lennél.

2020. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Fontosabb a kirakatélet. Elhiheted egyébként, hogy az emberek nagy többsége teljesen tisztában van vele, hogy a kapcsolatuk szar és van a párjának más. Annyira egyértelmű ha valaki nem úgy áll hozzád. De fontosabb, hogy a látszat családi idill meglegyen.

Én is tudni akarnám egyébként, egy percet nem vagyok hajlandó olyannal lenni aki ennyire nem szeret és nem tisztel. Aki úgy vállal 3 gyereket, hogy egyedül egy kiló kenyeret nem tud venni az meg magára vessen. Felelősségteljesen kéne gyereket vállalni és már is nem lenne belőle probléma. Sosem értettem minek sírnak, hogy jajj 3 gyerekkel nem tud hova menni. Minek vállalt akkor gyereket, pláne hármat a semmire? Nem értem hogy lehet valaki annyira naív, hogy eszébe sem jut egy B terv, nulla törekvése van arra, hogy megálljon a lábán egyedül és mondjuk ne mutasson szar párkapcsolati példát a gyerekének.

2020. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YinSu ***** válasza:

Mindkét oldalon álltam. Pár éve rajtakaptuk a szomszéd csajt egy pasival henteregni az árokban. Napokig filóztunk, hogy szóljunk-e a párjának, jó barátja volt az exemnek. Nem volt gyerek. 2 nap után úgy döntött az exem, hogy szól. Ennyi idő alatt az anyjával alibit csinált a csaj. Puhította a pasit. Ezekután évekig nem beszéltünk, mondván, hogy mi csak rosszindulatúak vagyunk, ők szeretik egymást. Azóta 2 gyerekük is lett. A csaj nem változott...


Aztán pár éve szólt nekem valaki, pont mikor a 3. babáról kiderült, hogy úton van. Még a rendőrségre is elmentünk, hogy zaklat az illető. Végül bebizonyosodott, hogy valóban rosszindulat volt. Olyan dátumot mondott, amikor állítólag megcsalt az exem, mikor egész nap velem volt. Így biztos voltam benne. Ezek után 8 hónapja (mikor 4 hós volt a 4. gyerekünk) rájöttem, hogy csal. Kiderítettem kivel, elmentem a férjhez. Megkérdeztem, hogy mit tud? Azt mondja, mindent. Tágult szemekkel kérdem, hogy azt, hogy d.gnak? Azt mondja igen. Mondom mióta tudod? Azt mondja már 4 hónapja!! Náluk nincs gyerek. Azóta a férj azt hitte, hogy vége, az a qrva azt mondta neki, de azelőtti napon is együtt voltak. De a lényeg, hogy nem szólt. Fel se foghatom. 4 pici gyerekem van. 5 éves volt a nagy, 4 hós a kicsi. Azonnal elhagytam azt a férget. Mert ez a legjobb a gyerekeknek! Nem az, hogy egy ilyen mintát nézzenek egész életükbe, meg hogy azt lessék, hogyan alázzák az Anyjukat nap, mint nap! Aztán csodálkoznak, hogy annyi becstelen ember nő fel. Jóhogy, ha az egyik szülőtől csak a gyávaságot látja, a másiktól meg azt, hogy hogyan kell alázni.

2020. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tudni szerettem volna, de nekem sem szóltak. A munkatársaim sem, pedig tudták. Amikor számon kértem őket, azt mondták sajnálatból, mert látták mennyire szeretem. Utólag is köszi csajok! 🙄🤤😁😁
2020. febr. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!