KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » MegcsalĂĄs » Ferfiak akiket megcsaltak!...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Ferfiak akiket megcsaltak! Hogy jottetek ra?

Figyelt kérdés
Meseljetek. 😀
2020. febr. 19. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** vĂĄlasza:
81%
Az egyik szomszĂ©domnak feltƱnt hogy dĂ©lelƑttönkĂ©nt egy ismeretlen kocsi szokott ĂĄllni a hĂĄzunk elƑtt, Ă©s megkĂ©rdezte tƑlem hogy esetleg ez a fiam kocsija-e, Ă©n pedig mondtam neki hogy fiamnak mĂ©g jogsija sincs. AztĂĄn megkĂ©rtem rĂĄ hogy fotĂłzza egyszer le nekem ezt az autĂłt Ă©s kĂŒldje ĂĄt a mobilomra. AztĂĄn amikor hazamentem akkor megkĂ©rdeztem az asszonyt hogy volt-e itt valaki. TermĂ©szetesen "MibƑl gondolod?" volt a vĂĄlasz, aztĂĄn amikor megmutattam neki a kĂ©pet akkor legalĂĄbb volt benne annyi gerinc hogy nem hazudott tovĂĄbb. MĂĄsnap ugyanĂșgy elmentem VOLNA dolgozni, de helyette befordultam egy közeli kis parkolĂłba Ă©s figyeltem hogy mikor hajt el elƑttem az a bizonyos autĂł, de a fĂ©regnek volt annyi esze hogy nem jön többet errefelĂ© szĂłval nem tudtam nyakon csĂ­pni. EnyhĂ©n szĂłlva szerencsĂ©s volt a pali. FelesĂ©gemmel azĂłta haragban vagyok, sƑt, undorodok vele egy ĂĄgyban lefekĂŒdni. De csak azĂ©rt mert legalĂĄbb fƑz, mos, Ă©s takarĂ­t, addig megmaradhat. Én örököltem a hĂĄzat, az Ƒ nevĂ©n nincs kb semmi, szĂłval tudja mihez tartsa magĂĄt. De akkor is sz..r az egĂ©sz mert Ă©n soha se szerettem rajta kĂ­vĂŒl senkit, Ƒ pedig fĂ©lrelĂ©p mert unatkozik. Hihetetlen b..zmeg.... De hĂĄt ez van.
2020. febr. 19. 18:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/22 anonim ***** vĂĄlasza:
70%

#1 Legalább fƑz mos takarít?

Gondolom ennyi szeretetet adtĂĄl neki mint eddig Ă­gy ne csodĂĄlkozz ha megcsal ha Ă­gy gondolkozol rĂłla

2020. febr. 19. 18:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/22 anonim ***** vĂĄlasza:
85%
ElsƑ az a törtĂ©net nagyon ismerƑs nekem, a nƑvĂ©rem ugyanezt csinĂĄlta a sĂłgorommal.
2020. febr. 19. 18:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/22 anonim ***** vĂĄlasza:
57%
👍👍2#igaz
2020. febr. 19. 18:54
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/22 anonim ***** vĂĄlasza:
40%

#2 Ă©s #4


AzĂ©rt hihetetlen, hogy BÁRMIT megtehet egy nƑ akkor is vĂ©dve van...

2020. febr. 19. 18:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/22 anonim ***** vĂĄlasza:
51%
Ugyanaz van nĂĄlunk, mint az elsƑnĂ©l! :D ha mĂĄr kitĂ©pte a szĂ­vem, a cselĂ©dem maradhat, amĂ­g el nem akar menni. Nem Ă©lek vissza vele, nyilvĂĄn nem alĂĄzom, egyszerƱen jĂł ez a lakĂłtĂĄrsi viszony! :D
2020. febr. 19. 19:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/22 anonim ***** vĂĄlasza:
81%
Ha olyan lennĂ©k, akkor kitettem volna mint macskĂĄt sz..rni. MegtehetnĂ©m, de nem vagyok olyan. Rajta kĂ­vĂŒl mĂĄs nƑbe soha nem voltam szerelmes, rajta kĂ­vĂŒl mĂĄssal SOHA nem bĂșjtam ĂĄgyba vagy flörtöltem volna. Ɛ volt az akiĂ©rt hajlandĂł voltam bevĂĄllalni minden extra melĂłt amit csak megkaphattam. MelĂł szombat Ă©s vasĂĄrnap is, csak azĂ©rt hogy egy kicsivel több kerĂŒljön az asztalra. Étterem, utazĂĄs, szauna, csak egy szavĂĄba kerĂŒl Ă©s mĂĄr megyĂŒnk is. Szex? Nem kell kĂ©tszer mondani! Én minden tƑlem telhetƑt megtettem azĂ©rt hogy Ɛ legyen a legboldogabb felesĂ©g ezen a vilĂĄgon. És amikor fĂ©lrelĂ©p mert kicsit unalmas az Ă©let drĂĄma nĂ©lkĂŒl, akkor mĂ©g Ă©n kĂ©rjek elnĂ©zĂ©st mert a hĂĄtam mögött mĂĄssal hempereg? Érdekes.
2020. febr. 19. 19:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/22 anonim ***** vĂĄlasza:
53%

5#

Mit mondott miért csalt meg?


Nem csak a nƑk tehetnek BÁRMIT,hanem a fĂ©rfiak is.

2020. febr. 19. 19:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/22 anonim ***** vĂĄlasza:
75%

SzĂł sincs arrĂłl, hogy egy nƑ bĂĄrmit megtehet. De ugy lĂĄtom az elsƑ esetĂ©ben nem voltak összhangban Ă©s nem mƱködött a kommunikĂĄciĂł sem. MegkĂ©rdezted tƑle, hogy akarja-e hogy többet dolgozz ami a kapcsolatotok rovĂĄsĂĄra is ment mint lĂĄtom vagy pedig beĂ©ri kevesebbel de több minƑsĂ©gi idƑvel?

Mert ha Ă©n ilyen helyzetbe lennĂ©k biztos azt mondanĂĄm a fĂ©rfinak ne dolgozzon többet csak azĂ©rt, hogy ide meg oda eltudjunk menni hanem inkĂĄbb töltsĂŒnk kettesben minƑsĂ©gi idƑt amihez egyĂĄntalĂĄn nem kell utazni sehova.


Persze szĂ©p dolog, hogy tĂ©ged ez motivĂĄlt de mint lĂĄtod Ƒ nem erre vĂĄgyott. Illetve nem tudtĂĄl vele emiatt eleget lenni Ă©s valami mĂĄst meg nem adtĂĄl meg. Persze nem lĂĄtok bele az Ă©letetekbe de ahol megcsalĂĄs van ott nincs minden rendben Ă©s nem figyel egymĂĄsra elĂ©ggĂ© a kĂ©t pĂĄr. LegalĂĄbbis ha 2 normĂĄlis emberrƑl beszĂ©lĂŒnk. Az most mĂĄs dolog, hogy van aki alapbĂłl nem bir a vĂ©rĂ©vel Ă©s mĂĄr elsƑ perctƑl kezdve megcsalja a mĂĄsikat de most feltĂ©telezem, hogy valaha ez egy normĂĄlis jĂł kapcsolat volt csak valahol fĂ©lresiklott.

2020. febr. 19. 19:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/22 anonim ***** vĂĄlasza:
56%
Nehogy mĂĄr azĂ©rt hibĂĄztassa valaki csĂłrĂł #1-est mert dolgozni mert azĂ©rt hogy annak a semmierekellƑ - mĂĄr elnĂ©zĂ©st - nƑnek mindent a valaga alĂĄ tudjon rakni. :D KĂ©sz, ez a 21. szĂĄzad, nƑci otthon döglik, unalmĂĄban fĂ©lrekefĂ©l, hapsi meg dolgozzon addig amĂ­g el nem viszi egy jĂłl irĂĄnyzott infarktus...
2020. febr. 19. 19:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!