Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet valaki szerelmes egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes egyszerre két emberbe?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Lehet. Az 1ik mindig en vagyok, de neha szeremes vagyok egy 2ikba is:)
2020. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Max a szerelem gondolatába, illúziójába szerelmes.
2020. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet (bár már egyetlen szerelem is rengeteg energiát felemészt). Ugyanúgy, ahogy lehet több nagyon-nagyon közeli barátod is.
2020. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerintem.
2020. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak akik szerint lehet, elég sokan. Polyamoria, keress rá.

Én nem hiszem, hogy tudnék két embert szeretni, de ez csak én vagyok

2020. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2 embert szeretni lehet. Szerelmesnek lenni 2-be, az már nem annyira valószínű.. szerintem-
2020. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de gáz.
2020. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, megpedig azert, mert pl alapvetoen az emberek azt a kotodest is szerelemnek nevezik, ami egy sokevig tarto parkapcsolatban alakul ki nehany ev utan. Mikor a szerelem mar szeretette szelidul. De vegulis a szerelem egyik fejlemenye, szoval valahol helytallo is a meghatarozas. Csak amikor az ember mar ebben a fazisban van, sokszor lesz kapacitasa emellett egy masodik, ujra az elejen levo szerelemre. En legalabbis jartam mar igy. Ugyanugy imadtam a paromat de nem voltam mar 'ugy' szerelmes bele, es akkor megismertem valakit akibe meg belezugtam. De olyan pillangos szerelmet szerintem nem lehet egyidoben tobbet erezni.
2020. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Az nem igazi szerelem. Olyan van, hogy az egyiket szereted, a másikba meg belezúgsz, és úgy érzed, az igazi szerelem. De aztán az utóbbi hamar elmúlik, az előbbi megmarad. Kivéve, ha valaki annyira hülye, hogy belebonyolódik egy ilyen fellángolós kapcsolatba. Na a férjem pl pont ezt csinálta, el is ment az új nőhöz, akit aztán velem csalt folyamatosan, nekem mondogatta, hogy hiányzom neki, engem szeret, és így tovább, de közben a másik nőt sem bírta otthagyni. Én mondjuk egy idő után véget vetettem ennek, rohadt gáz volt az egész. Bánja azóta is, de már késő.
2020. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!