Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre 2 emberbe szerelmes valaki?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem
2018. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Amikor nem tudja, hogy mit is akar igazából az életben.
2018. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy a második válaszoló írja. Egyszer én is azt hittem hogy két emberbe vagyok szerelmes mert nem tudtam választani közülük. Aztán kiderült hogy csak illúzió, ugyanis csak nem tudtam mit akarok. Később lett világos, arra volt pont szükségem hogy egyedül legyek.

Bár tudom, ez csak az én tapasztalatom.

2018. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném. Inkább csak zavarodott az illető. Adok egy tippet a tisztázásra: dobja fel egy érmét, ha nem tudsz dönteni, egyik legyen a fej, másik az írás. Miközben pörög a levegőben, úgyis reménykedni fogsz, hogy fej vagy írásra essen, ha arra esik, amire vágysz mákod van, ha nem, akkor is azt válaszd, akit reméltél. A szív nem csal.
2018. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet. Akarhat ket embert egyszerre de az meg nem szerelem!
2018. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Elég konkrétan terveim vannak, még a jövőre nézve, és tudom mit akarok az élettől.

Tehát szerintetek ez inkább csak vágyódás, de nem szerelem?

2018. okt. 12. 21:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2018. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, csak tetszik neked. Egyébként ismered egyáltalán?
2018. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Baromi konkrét terveid lehetnek és biztos tudod, hogy mit akarsz az élettől, ha a saját érzéseiddel sem vagy tisztában :D. Inkább igyad azt a vodkanarancsot a barikkal.

32/f

2018. okt. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8as, igen mindketőjüket több, mint 10 éve ismerem.

9es,utálom a vodkát.

2018. okt. 13. 06:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!