Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
Pl. én évek óta nem felejtettem el az elsőt, most meg van egy új. Bár a másikra így ritkán gondolok. Lehet, hogy később lesz egy újabb, és akkor majd 3 lesz. De lehet, hogy ezután jobban elfelejtem majd az elsőt örökre, bár az sokkal nagyobb volt. (Mindkettő viszonzatlan.)

2017. dec. 6. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerelmesek csakis egy emberbe lehetünk. Ha letisztázod magadban az érzéseidet, te is erre jutsz majd. A viszonzatlan szerelmeket pedig csak egy viszonzott, kölcsönösen ébredő szerelem tudja majd kitörölni - attól majd olyan eufóriában lesz részed, hogy egy csapásra kiírtódnak a régiek.
2017. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Velem még nem fordult elő. Ezért aztán azt gondolom, hogy ez a "két emberbe vagyok szerelemes" dolog csak egy kényelmes ürügy, hogy ne kelljen felnőttként viselkedve, felelősséget vállalva döntést hozni.
2017. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem.

És van amikor az egyik iránt alternatív formában van.

De van olyan, hogy egy ember egyszerre kettőbe szerelmes aktívan. Lehetséges.

2017. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
1#, tévedés. Ember vagy. Minden értelemben aktívan lehetünk szerelmesek több emberbe is.
2017. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetsêges de csak is eggyel fog az ember együtt êlni kettővel pàrhuzamosan szinte lehetetlen.
2017. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a viszonzatlannal nem foglalkozok .Van nekem is egy de ugy vagyok vele ha szeretnê akkor sem járnék vele mert ha akkor nem kellettem akkor most sem.Àtnézek rajta de mondjuk ezt is érdemli.
2017. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A ribiknél alap, hogy kettőbe szerelmesek egyszerre.
2017. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ilyen nincs. Ha ez elsot szeretned az elso embert akkor a masodikba nem szeretnel bele. Illeted hogyha csak vonzalmat erzel a masodik irant akkor az megint csak nem szerelem.
2017. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam volt, de sztem az egyiket úgyis vlmennyire jobban fogod szeretni. Aztán úgyis elfelejteti veled az új (ha tényleg odavagy érte). Ahogy közös élmények lesznek, jobban fogsz hozzá kötődni, a másik elhalványul, ha nincs semmilyen érintkezés már a másikkal.
2018. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, de max rövidebb ideig, hosszú távon nem nagyon működik.
2018. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!