Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire elvarhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elvarhato dolog a monogámia?

Figyelt kérdés

Én monogám típus vagyok.. Meg sosem volt senkim. Egyszerűen a mai világban úgy érzem nem is találnék senkit már, aki úgy gondolkodna mint én. Mindenkinek belefer minden.. Akikkel beszélgetek magam körül, munkahely, iskola, baráti kör.. Majdnem mindegyik ugyan azon az állásponton van. Meglehet csalni a másikat, ha nem éppen megcsalas akkor édes hármas, vagy nyitott kapcsolatba vannak, vagy csak simán úgy gondolkozik az egyik fél, hogy ha alkalma van rá, már miért szalasztana el a lehetőséget hogy egy jót szexeljen valakivel. És nem érdekli a párja.. Rengeteg embert látok magam körül akik ilyen lazán gondolkoznak.

Engem ez eléggé elkeserit, én nem ezt keresem, és konkrétan azt érzem, már nincs kik között válogatni és keresgélni, mert az emberek nagy része így gondolkozik. Nekem az az igazi szerelem és házasság felfogás hiányzik ami régen volt. Biztos akkor is volt megcsalas, de nem ennyi. Én azt a szerelmet és házasságot akarom atelni amiben tényleg CSAK ketten vagyunk egymásnak. De már úgy érzem, erre senki nem vágyik a mai világban. Csak a felhőtlen szabadságra, amiben nem kell senki mellett lehorgonyozni. Amiből akármikor ki lehet lépni..


Ti sem vágytok erre a házasságra?



2020. febr. 25. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Kétlem, hogy több ezer embernek látnál bele az életébe. Azért vannak normális emberek még, akik kitartanak egymás mellett és nem mennek félre. Akár szüleid, testvéreid. Rokonok. Kétlem, hogy tényleg azt látnád amit leírsz, inkább csak azt akarod.
2020. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell mindent elhinni, ami az emberek száján kijön. Azt csak úgy mondják sokan, divatból, mert meg kell mutatni, ki a tesztoszteronbomba.

A monogámia elvárható, elvégre nem állatok vagyunk, hogy ne tudjuk elnyomni az ösztöneinket. Manapság persze divat önmegvalósításnak hívni a hűtlenséget, de ezt a morálisan gyenge emberek hangoztatják, hogy ne kelljen felismerniük, mennyire selejtes a felfogásuk meg a hozzáállásuk. Igen, mindenkinek kellemesebb, ha azzal bújik ágyba, akivel csak akar, de ha ezt bevezetnék, nagyon hamar kiégnének az emberek, és az egész szerelem, párkapcsolat, intimitás dolog kiüresedne.

2020. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne mások vélt erkölcsét hibáztatni a pártalálási kudarcaid miatt. Főleg úgy nem, hogy elég sok ember monogám alkat. A többi nagy része pedig igyekszik valami elfogadható, etikus megoldást találni, nem megcsalni vagy dugni fűvel-fával.
2020. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!