Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális monogámia nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális monogámia nem erőltetett dolog?

Figyelt kérdés

Fiúk, képzeljétek el, hogy a barátnőtök egy álomnő, kedves, figyelmes, kényeztet, főz rád, amit csak kívánsz. Gyakorlatilag egész nap ülhetsz a TV előtt sörrel a kezedben, vagy azt csinálsz, amit akarsz, mert a csajod napi 100 ezreket visz haza.

Tudod, hogy miből van a pénz. De szereted a barátnődet, és ő is maximálisan szeret Téged, ezt a nap minden együtt töltött percében érezteti, tudatja veled.

Elnéznétek neki a munkáját? Hogy állnátok hozzá?


2010. okt. 22. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól, amit kapsz, nem leszel boldog, csak attól, amit adsz.
2010. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

De azt nem értem, hogy jön a kérdés a kifejtéshez.


Amúgy a monogámia nem kötelező. Csak találj nőt, aki elviseli...

2010. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

hát én sem igazán értem, hogyan is függ össze a kérdés a kifejtéssel.

ha vaalkit szeretsz nem eldöntöd, hogy te monogám leszel, hanem egy olyan természetes akkor.

ha meg nem szeretsz...

2010. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Úgy jön össze, sztem nagyon egyszerűen, hogy ha ez a munkája, akkor miért kéne ekörül balhét csapni? Igen, a barátnőd egy hivatásos úrikurv@, és akkor mi van? A munkája során nem szeret senkit, akivel lefekszik, miért kéne ezen kiborulni? Ill. kiborulnátok? Bírnátok? Nem tudnátok úgy nézni a lányra, hogy tényleg csak téged szeret, mert nem csak a te farkadat fogja minden nap?

Direkt vagyok közönséges, mert kölcsönösség nélkül a szex semmi más, csak közönséges testi kontaktus.

2010. okt. 22. 11:27
 5/19 A kérdező kommentje:

Jah és én nő vagyok, volt egy nagyon bensőséges kapcsolatom (4 év), ahol szexuálisan "megcsaltuk" egymást mindketten, de nagyon szerettük egymást. Többször is "félreléptünk" mindig elmondtuk egymásnak milyen volt. Vége azért lett, mert beleszeretett egy másik lányba (akivel nem feküdt még le), és úgy már nem volt értelme. De sose zavarta egyikünket sem, mikor a másik "félredugott".

Ezért nem értem teljesen, hogy miért tulajdonítanak akkora jelentőséget a szexuális monogámiának.

2010. okt. 22. 11:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Húha, hát te se vagy normális...

A monogámia egyáltalán nem erőltetett, attól hogy a mai világban már egyeseknek az össze-vissza kavarás a normális!

2010. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak gondok...
2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ha eröltetett az a gáz. ennek természetesen kell jönnie.

nézd,lehet h te még nem találtad meg az igazit. ha megtalálod te sem fogsz másra vágyni. az exed sem szeretett igazán mert akkor nem hagyott volna ott olyanért akivel le sem feküd. nyilván ő benne találta meg az igazit.


a szabadosság nem elítélendő,mindenki úgy él ahogy akar. sztem. attól te még nem vagy rosszabb,vagy jobb h nem állapodtáél még meg.


majd annak is eljön az ideje

2010. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem csak azért borulnak ki annyira a megcsaláson a férfiak/nők, mert tele vannak akárcsak tudat alatt kisebbségi komplexusokkal, és nem képesek elképzelni, hogy attól még szeretheti a párjuk, hogy lefeküdt egy másik nővel/férfival...
2010. okt. 22. 11:43
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nő akkor sem kéne, ha mondjuk örökölte volna a pénzét, és amúgy teljesen becsületes nő lenne.

Normális férfi nem képes elviselni, ha hosszú ideig kitartják.

2010. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!