Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kezeled, ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeled, ha a párodnak tetszik valaki más?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen, pedig velem is előfordul, hogy megkívánok mást. De ilyenkor könnyebb, mert tudom, hogy ez csak testi vágy, ami csillapodik. Nála viszont sosem tudom. Sokszor féltékeny leszek emiatt.

2020. márc. 2. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz volt, de elengedtem (1,5 évvel ezelőtt történt.)


Azóta VÉGRE(!) kiderült, hogy valójában régóta volt neki más... tehát ezután már nem tudtam féltékeny lenni.

2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A féltékenységet nem kell sehogyan sem kezelni. Ki kell deríteni, hogy jogosan vagy-e féltékeny és ha igen, kidobni az illetőt. Nem mártírkodni kell, meg teóriákat gyártani, hanem tiszta vizet önteni a pohárba.
2020. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem bízol benne. Egyszerűen, mert magadból indulsz ki.
2020. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha szerelmes vagy nem érzel ilyet.

En erre később jöttem rá.

Vannak, akik soha.

Ha szerelmes vagy, vele akarsz mindent megelni. Keresheted itt a visszaigazolast, sokan vannak így ezzel.

De a valóságban ha van valaki akivel mindent meg tudsz osztani, a szex is rendben van, eszedbe sem jutna ilyen.

2020. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!