Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ahol folyamatos megcsalás van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol folyamatos megcsalás van van szerelem, illetve van értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 16:35
 1/9 Barnabas333 ***** válasza:
95%
Nekem volt ilyen fodrász barátnőm, iszonyúan szerelmes voltam, de fűvel fával megcsalt. Az elején még nem zavart, de a végén már szakítottam vele. És nem csak engem, az előtte és utánam jövő barátait is.
2020. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barnabas333 ***** válasza:
31%
De van egy ilyen vicc is. Arisztid tudod, hogy a barátnőd több férfival megcsal? Nem zavar? Tudod Tasziló inkább legyen egy finom csokitortám amit néha megosztok a barátaimmal, mint egy büdös sajtom amit egyedül eszek egy életen át de nem finom...
2020. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nincs értelme,
2020. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy szerelmes vagyok valakibe, még nem biztos, hogy a szex is jó vele.

Barátoméknál a feleség kerekesszékes. Imádja a férje. Meghalna érte. De nincs testiség, ezért szexel másokkal.

2020. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Akkor inkább hagyná ott
2020. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Engem az érdekel, hogy ugyanaz írja ki ezeket naponta százszor, vagy ennyire sok a buta nő, aki a keresőt se tudja használni?
2020. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerelem nem hiszem, de rengeteg minden össze tarthat két embert.
2020. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az a szerelem jele, ha csalják egymást az emberek. Az a legjobb kapcsolat.
2020. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj minden nap megkérdezed?


Te sem vagy százas, hogy még nem dobtad ki ezt a fazont.

2020. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!