Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti gondoltátok hogy a szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondoltátok hogy a szeretőtök valaha a szeretőtök lesz? Hogy jut el sima ismeretségből idáig az ember?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Ismerettségből nem tudom. Nekem az egyik srác teljesen idegenből lett az, majd ismét idegen...

A másik pasit két éve ismerem és mindig szimpatikusak voltunk egymás számára. Eltelt két év és egy ismételt találkozás után kezdeményezett.Korábban nem gondoltam volna,hogy ez lesz belőle, de szép lassan kialakult.

2020. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Munkatarsak vagyunk. Összenézések, egyre több beszélgetés kettesben, egy csók titkos randi és szex.
2020. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, először csak flört volt, aztán egyre többet beszélgettünk. Nagyon szerelmes voltam. Kár, hogy csak én.
2020. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Eleve úgy is indítottam. Velem nem szoktak "csak úgy megtörténni" a dolgok.
2020. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Annyira elérhetetlennek tűnt elsőre, hiába fantáziáltam róla 0-24-ben, még a legmerészebb álmaimban sem mertem arra gondolni, hogy köztünk bármiféle testiség lesz valaha is. Akkor még nem is az volt a kérdés, hogy a szeretője leszek vagy sem, hanem hogy egyáltalán szóba áll-e velem.

Aztán valóban az egyik napról a másikra már ő hajtott értem.

Nem tudom, furcsa dolgok ezek.

2020. márc. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!