Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert csinalhatja ezt egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalhatja ezt egy fiú ismerősöm?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt megcsalta a barátnője és eléggé megviselte. Viszont most mint állat, elkezdett eddzeni és gyúrni és hát elég jól néz ki nem mondom. Egyébként lány vagyok. És érdekes módon nekem küldözgeti a kockahasas felső testet ami kicsit zavarba hoz :D ettől függetlenül lehet sok más lánynak is elkuldi..

Ezt félretéve, talán amiatt kezdett el ennyire eddzeni, mert ebbe temetkezik vagy ezzel köti le a figyelmét, hogy ne az exen kattogjon? Vagy próbálja visszanyerni az önbizalmát amit megcincalt a megcsalas?


2020. márc. 27. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar baszni. Hogy egyszerűen fejezzem ki magam.
2020. márc. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy miért kezdett el ennyire eddzeni...
2020. márc. 28. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Így próbálja túltenni magát a lelki traumán amit okozott neki az exe. De több mint valószínű hogy próbálkozik ezerrel nálad és könnyen lehet hogy még egy csomó másik csajnál.

2020. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"megcsalta a barátnője és eléggé megviselte"

"elkezdett eddzeni és gyúrni és hát elég jól néz ki"

"Egyébként lány vagyok"

"nekem küldözgeti a kockahasas felső testet"


Meg. Akar. Baszni.


Elkezdett edzeni, abban reménykedve, hogy majd így bejössz neki és meg tud fektetni, illetve nem csak téged, hanem más csajokat is.

Sokan vannak úgy, hogy szakítás (főleg csúnya szakítás után), minél több "kalandot" akarnak. Nők is, csak ők könnyebb helyzetben vannak, egy férfinak ehhez többet kell tennie = edzés = jó test.

Nem bonyolult...

2020. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy ismer és tudja hogy sosem fog megfektetni, mert tudja, hogy én csak úgy nem fekszem le senkivel..
2020. márc. 28. 12:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég csúnya megcsalas volt.. Rajta kapta a lányt egy csávóval a saját ágyukban, miután pár nappal korábban ért haza külföldről..
2020. márc. 28. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
véletlen nem szoktak korábban hazaérni külföldről...
2020. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 nappal jött korábban haza.. De most nem is ez a lényeg.. Hanem az amilyen látvány fogadta.
2020. márc. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!