Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van egy ismerősöm (egyedülálló...

Van egy ismerősöm (egyedülálló anya) aki a 13 éves fiával alszik egy ágyban. Van a fiúnak külön szobája amúgy. Hogy képes az anyja együtt aludni a kamasz fiával? Miért csinálhatja ezt? Ez nem beteges?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Szokatlan, de az ő dolguk...
2018. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is akarom bántani, de az ilyen anya szereti a gyereket vagy csak birtokolni akarja vagy képtelen tőle megválni vagy mi lehet ?
2018. febr. 15. 19:09
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk mert a fiú igényli? Esetleg fél pl sötétben és nem akar egyedül aludni.

Mert így akarják

Neked nem mindegy?

2018. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mar írtam hogy nem bantasbol kerdeztem, csak erdekel hogy az anyaban mi jatszodhat le. Lehet ot az anyja, nem szerette elegge, vagy kitudja.
2018. febr. 15. 19:13
 5/26 anonim válasza:
82%
Félhet a sötétben, lehetnek betegségei pl: elájulhat álmában, aszthma rohamot kaphat, epilepsziás rohama lehet stb. Ne legyél ilyen minden lében kanál mert semmi közöd hozzá és nem is tudod az igazi okát így maximum azt terjesztheted róla amit te gondolsz, ami lehet, hogy nem igaz, lehet hülyeség. Az ciki lesz.
2018. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Elég fura. Biztos nekik nem fura, mert így szokták meg.
2018. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
En nem terjesztek semmit.
2018. febr. 15. 19:17
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Azért a 13 éves még nem az a "nagykamasz".

Nincs ebben semmi rossz, van aki nem szeret egyedül aludni. Egyébként én is volt, hogy egyik szülőmmel aludtam, ha csak ketten voltunk otthon, mert kényelmes volt a franciaágy. :)

2018. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

Amikor én 13 éves voltam, előfordult, hogy vendégek érkeztek és helyszűke miatt arra a pár napra átmentem a szüleim szobájába aludni, igaz, egy földre tett matracon.

Egyelőre még nem számít betegesnek az anya viselkedése, de kb. fél éven belül tényleg abba kellene hagyni.

2018. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Egyedülálló apa vagyok, a fiam 15 éves, mégis szokott mellettem aludni ha úgy alakul. Neki van rá szüksége,nem én erőltetem rá.Nem játszódik le bennem semmi, szüksége van rám hát ott vagyok,ha már egyszer gyereket vállaltam gondoskodom is róla.
2018. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!