Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csaltátok meg a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csaltátok meg a párotokat? Elkerülhető lett volna vagy mindenáron megtettétek volna?

Figyelt kérdés
Hányszor tettétek meg? Mennyi ideig tartott? Megérte megcsalni, jó volt? Mit éreztetek utána? Elmondtátok neki ha igen ő megbocsátott?
2020. ápr. 6. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A hűség mindig döntés kérdése, így persze, elkerülhető lett volna, de nem tudtam ellenállni a kísértésnek, magával ragadott ez az érzés, hogy a párom mellett beleszerettem másba. Megcsaltam, kb. két hónapig őrlődtem, hogy mit tegyek, végül odaálltam elé és szakítottam vele, hogy a másikkal lehessek. Borzalmas érzés volt megbántani azt, akivel évek óta együtt voltam, de úgy éreztem, nem volt más megoldás. Ennek már 7 hónapja, és nem bántam meg a döntést. Azt, hogy megcsaltam, végül nem mondtam el neki, nem akartam még jobban belerúgni.
2020. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen szarkupac hulladék voltam és előbb csattant el az a bizonyos csók, minthogy szakítottam volna. Utána egyből szakítottam is az illetővel és azzal sem kezdtem semmit, akivel megcsaltam.


Megelőzhető lett volna szerintem. Egyrészt ha érettebben gondolok erre és valamivel nagyobb önismeretem van (20 éves voltam), másrészt nagyon sok probléma volt a kapcsolatban, ami miatt már korábban is kellett volna szakítani, de sokáig nem tudtam elengedni az illetőt, mert reménykedtem, hogy ezek csak kezdeti nehézségek és hogy lesz változás majd, miután többször is szóvá tettem.


Nem mondtam el neki, csak szakítottam az eredeti problémákkal. Őt nem sajnáltam kifejezetten, annak ellenére, hogy nem szolgált rá, abban a pár hónapban kellően kiábrándított magából. Inkább magamban csalódtam és azóta is kényesen figyelek az érzéseimre, hogy ne forduljon elő többet. Sem előtte, sem utána nem volt ilyen.

2020. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Megcsaltam már. Amikor gyakorlatilag ő is megcsalt. Amikor rendszeressé vált, hogy valaki mindig fontosabb nálam. Hiába mondom, hogy ez nem OK, engem ezzel rendszeresen megbánt, de nem változtat.

Na, ilyenkor kapok az alkalmon és nagyon jó érzés, hogy ugyanúgy viselkedek, mint ő, nem törődök vele, csak magammal.

Az is segít félrelépni, ha ok nélkül hónapokig hallgatom, hogy biztosan van valakim. Ha úgyis ezt kell hallgatnom, akkor legyen meg a jó oldala is.

Nem mondtam el, de meg sem bántam.

2020. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem működtek köztünk a dolgok, gyerekesen állt a problémákhoz, megalázóan viselkedett. Sokáig elvoltam az állóvízben. Akkor jöttem rá, hogy mennyire mélyre süllyedt a kapcsolatunk, mikor másról fantáziáltam és más érintése izgatott fel. Kifejezetten nem csaltam meg, de annyira nem maradt bennem semmi érzelem a kapcsolatban, hogy simán tudtam vágyni arra a másik illetőre. Én elmondtam neki, kicsit túlozva is, hogy megcsaltam. Anélkül továbbra is csak kiröhögött volna, ha azt mondom neki, hogy problémám van a kapcsolattal... Nem tudott komoly lenni, rég ott kellett volna hagyni, de erre sajnos csak egy másik ember ébresztett rá.

Szerintem elkerülhető lett volna. Ezerszer szóltam és ezerszer megpróbáltam tenni valamit, de mindig ki lettem röhögve. Mindig ott voltak a haverok, mindig csak hülyéskedni lehetett. Azt sem tudom, mit hittem, mikor összejöttem ezzel az emberrel.

2020. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Kb 4-5 éve tartok szeretőt, mert itthon a párom nem engedi az anált és mélytorkozni sem hajlandó. Nem tud róla semmit. Szóval win-win :)

31 F

2020. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Szeretőt nem kerestem soha. Viszont ha egy nő egyértelműen felajánlotta, akkor nem utasítottam el. Valahol 10 felett van a szeretők száma és majd mind kapcsolatban élő nő volt.
2020. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintetek ha minden rendben megy a kapcsolatotokban, mindent meg tudtok beszélni és kompromisszumot kötni egymással akkor is megcsaltátok volna a párotokkal?
2020. ápr. 6. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
#7 igen, mert egy idő után ígyis-úgyis megunja a másikat az ember.
2020. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4 együtt érzek!

#8 ez így van

2020. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy rendes, kedves barátnőm, azt hittem soha az életben nem csalnám meg, meg akár még el is veszem. Aztán teltek múltak a hónapok, rájöttem, hogy a gondolkodásmódunk nem éppen azonos, lassan a találkozók is teherré váltak bár ennek ellenére jól elvoltunk, mint az öregek kb. Utána jött egy nagyon jó csaj, akinek nagyon megtetszettem és mondta, hogy menjek fel hozzá. Úgy gondoltam, hogy mivel úgyse leszünk már együtt sokáig a barátnőmmel akkor később ha szakítunk biztos megbánnám az elszalasztott lehetőséget. Aztán megtörtént de nagyon rosszul éreztem magam utána, egyáltalán nem érte meg és nagyon megbántam. A barátnőm nem tudta meg soha, az egyik nap összevesztünk valamin és akkor mondta, hogy jobb lenne ha szétmennénk. Én egyből belementem, úgy gondoltam, hogy én már sajnos bemocskoltam a kapcsolatunkat és jobban járunk mert ha folytatnánk az hazugságra épülne. Annyi pozitívum van a dologban, hogy tanultam a leckéből és többé ilyet nem tennék, ezután jobban megfogom becsülni azt ha valaki van mellettem.


23/F

2020. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!