Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha kilettem használ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha kilettem használva de a párommal együtt szeretnék maradni azonban hazudni nem akarok neki?

Figyelt kérdés

Kezdeném úgy, hogy a pasimmal 2 éve együtt vagyunk és tényleg őszintén mondhatom, hogy nagyon jól érzem magam vele és ezt sehogysem szeretném megkockáztatni.

Csakhogy történt egy olyan dolog, hogy ünnepségen voltunk és a párom fiútestvére be volt rúgva és lesmárolt, majd erőszakosan kihasznált (soha tőle semmit sem akartam de volt nekem is a fejemben és féltem tőle). Rettenetesen gyötör a lelkiismeretfurdalás és a szakítás szélén állunk a párommal mert bánt a dolog. Kérnék véleményt, hogy inkább mondjam meg neki az igazat és ezzel tönkre teszem a mi kapcsolatunkat, a tesója kapcsolatát úgy hogy már csaladjuk van? Vagy próbáljam letisztázni magamban a történteket és próbáljuk folytatni a dolgot?



2020. ápr. 6. 23:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Ennek nehezen lehet jó vége, ha elmondod akkor valószínűleg sosem fog tudni bízni benned vagy bennetek és sose lesz már az ami volt akkor se ha megbocsát. Ha nem mondod el mindig fennt fog állni a veszélye hogy kiderul esetleg tesója gondol egyet előrukkol vele..
2020. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Most egy smárolásért ezt nemkéne...
2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mondd el. Legalább a lelkiismeretedet tedd rendbe. Ha a kapcsolatotok erős, meg tudjátok beszélni ezt, ha nem akkor már alapjáraton gyenge lábakon állt.
2020. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy a tesója nem egyszer csalta meg a barátnőjét és nem aza fajta aki bevallja az ilyesmit, inkább összehazudik mindent. És a párom pedig az erős ellentétje. Mondta hogy, ha ő engem megcsalna, akkor soha már a szemembe se tudna nézni (én is ezzel küszködök). És ezért is szeretnék vele szakítani de viszont hihetetlenül szeretem és fáj a dolog.
2020. ápr. 6. 23:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
De nem csaltad meg hisz nem is akartad...
2020. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Inkább ne mondj semmit.
2020. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindenkepp mondd el ugy ahogy volt, igaz no vagyok, de ha a parod helyeben lennek egy dolgot mindenkepp ertekelnek, az oszinteseged!


Kiderulni meg siman kiderulhet, es tovabbra is aldozat maradhatsz, a tesoja tud zsarolni.

Neked most ahogyan en latom ket rossz kozul kell valasztani, valaszd a nehezebb, de a "jobbik" rosszt.


Ha esetleg gondolod, irhatsz privatban is az esemenyek alakulasaval kapcsolatban. De ha a parod egy derék tisztességes fiatalember, akivel nagyon szeretitek egymast, akkor ezt mindenkepp vallald be, kesobb csak elfajulhat. Hatha valahogy ezt meg tudja így nyugtázni magaban, es ahogy mas is irta a te lelkiismetereted is tiszta marad/megnyugszik.

2020. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az pontosan hogy erőszakosan kihasznált?
2020. ápr. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%

megdugta, azt jelenti, de természetesen részegen és így nem ér. Van lelkifurka, de elhagyni mégse.


Ez esetben kussolj és örülj, hogy nem dobnak ki. De sajna az a rossz lehetőség megvan, hogy a remek férfiú egy gyenge pillanatában (úgy látom, csak olyan van neki) elárul a barátodnak. Erre azért készülj...

2020. ápr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
34%

Az utolsón sírok😂

Szóval ha valaki részeg és úgy történik az nem megcsalás vagy mi?

Tegyük fel hogy buliba részegen oda megyek valakihez és tovabb alakul az este a kocsimba akkor az nem megcsalás? Vagy ha oda jön hozzám a csaj (mondjuk ismerős) és ugyanaz a lesz a vége? 😂

Azért ez elég komoly, szerintem kedves kérdező ez egyértelműen megcsalás de ezt te is tudod. Főleg úgy hogy te is bele mentél ami azt jelenti hogy ha más pali van ott is megtörténik mindez, ezek után már nem lesz bizalom ha kiderül. Szerintem mond el ez így fer a párod felé.

2020. ápr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!