Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon félek, hogy feltekenyse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy feltekenysegbol tudnék ölni. Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen iszonyatosan féltékeny típus vagyok, és képtelen vagyok elképzelni, feldolgozni, tudomásul venni, hogy a párom másé legyen. És megremulok magamtól, mert bennem olyan erős indulatok vannak, hogy ha párom elhagy másért akkor képes lennék megolni a másik lányt. És nagyon félek magamtól..

Nem történt még olyan, hogy elhagytak, de bármikor benne lehet a pakliban. Úgy érzem, egy rossz ember vagyok.


2020. ápr. 9. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Amint lecseng a járvány, sürgősen fordulj pszichológushoz. Az első lépés, hogy beismered, hogy ez beteges, de ez még nem fogja megoldani a pszichés problémáid. Egy terapeuta sokat segíthet, ha tényleg őszintén változni akarsz.
2020. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Velem is előfordul nap mint nap.
2020. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nem nagyon szoktam magam így érezni, mert akaratlanul is az van a fejemben, hogy magammal cseszek ki, amíg a gyilkosságot bünteti a törvény, de a megcsalást nem.


Nálunk a vagyonszerződésbe viszont bele lett foglalva a hűtlenség egész részletesen (mi számít annak, mi nem, hogy bizonyítható, stb). Szóval ha bármelyikünk megszegi, azzal önként lemond a közös vagyon rá eső részéről. Bármikor ki tudom csinálni a párom, ha félrekúr és ez megnyugtat.:)

2020. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérj pszichológusi tanácsadást, ez nem jó így. Kezd el valami sportot, amivel a felgyülemlett, rejtett agressziódat levezeted.

Goldolkodj el azon, miért alakult ez ki benned? Valós/valótlan ez a félelmed általánosságban? Ez valamiféle belső szorongás is egyben, vagy egyben uralkodási vágy...

2020. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Bárcsak én is találnék egy ilyen ragaszkodó lányt.


Amúgy nem olyan nagy dolog, csak erősebbek benned az ösztönök. Szerinted az őskorban a majomemberek nem estek egymásnak, mikor más dugta azt ami az övé? Gyakran még ölésig is fajult a dolog. Kezeltetni kell aztán annyi, de ettől még nem vagy "rossz".

2020. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

En no vagyok, husz eve nagyon durva volt, ugyanez, de egesz sulyosan. Mar olyan gyogyszereket irattam, hogy duhroham ellen, Tegretol, nem hasznalt. Atharax, attol egy het alvas utan mondtam le.

Viszont az antidepresszans valoban csodat tett. A rogeszme nem engedte, hogy mas dolgokkal el tudjam terelni a figyelmem. Es a gyogyszer hatasara par het mulva elkezdtem erdeklodni dolgok irant, kesztetest erezni, hogy ezt es azt csinaljam. Es ekozben egyszer osszezsugorodott a kenyszeres feltekenyseg es gyulolet. Pedig lemondani sem akartam rola, nem birtam elengedni.

Segitseg kell, es a gyogyszer egy oriasi lokes. Evekig jarhatsz terapiara, szazezreket kolthetsz ra, ez az eletmento erzes a gyogyszertol volt.

2020. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagy dolog.. Félek. Ha olyan történik, hogy megcsalnanak vagy bármi, nem tudnék gondolkodni. Elonti az agyam az a tudat, hogy a párom mást olelget, csokolgat és megfeledkezek mindenről. Nem tudok reálisan gondolkodni.

Egyébként borderline vagyok...

2020. ápr. 9. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
húzzá el az istállóba azt hasistd le a lónak a faszát
2020. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát én esténként orbán és a sleppje levadászásáról álmodozom,de nem tartom magam ettől betegnek... :-) Attól hogy ezt érzed,még nem biztos hogy meg is tennéd,még ha be is következik a szituáció..Ösztönös embertípusba tartozol,ami nem baj,ha ki tudod adni a feszkót magadból.Ha elfojtod,akkor van baj,mert akkor ki fog robbanni..
2020. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak a nőt akarod meggyilkolni? Ott van a férjed is! Ő hagyott el, nem a lány!

Helytelen a gondolkodásod és az elképzelésed. Mondj le róla!

Ffi.

2020. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!