Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha annyira fáj a szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira fáj a szakítás, hogy legközelebb inkább nem tennék ilyet/ne történjen velem, az normális?

Figyelt kérdés

Mindketten szakítani akartunk, de végül ő mondta ki a végső szót. Meg is csalt, mégis valahogy fájdalmas volt a különköltözés. Nem az érzelmek miatt, mert tényleg nem fog hiányozni, mióta nem élünk együtt, jól elvagyok, sőt, továbbléptem, de az együtt töltött, összeköltözött éveket elvesztegetettnek érzem. Megöregedtünk egymás mellett.

És most már úgy vagyok vele, hogy többet nem szakítanék, mert borzalmas érzés. Az új szerelmemmel közös jövőt tervezünk, az előzővel ilyen véletlenül se került szóba. Hülyén hangzik, hogy azért nem szakítanék, mert az a rossz érzés, de most ez van, így érzem.


Nektek volt ilyen, hogy a szakítást nem szeretnétek még egyszer átélni?


2019. szept. 9. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő csalt meg, ő mondta ki, h vége és most te tervezel közös jövőt az új szerelmeddel?

Na most mivan?

2019. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a továbblépés a baj, azt mindkét félnek meg kell tennie. Hanem hogy mások hogy élik meg a szakítást, hogy képes valaki életében 2-3x házasodni, különböző emberekkel egymás után gyereket vállalni, magyarul össze-vissza nyomot hagyni mindenkiben hátranézés nélkül.
2019. szept. 9. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek rossz érzés a szakítás, ne legyenek illúzióid. Senki sem azért szakít a párjával, mert annyira élvezi az egészet, nyilván mindenki mikor belemegy egy kapcsolatba, reméli hogy ezúttal örökké fog tartani. De az ember nem élhet le egy életet valakivel csak azért, mert nem akarja újra átélni- van, hogy a kapcsolat maga rosszabb érzés már, mint maga a szakítás. Ráadásul mikor szakítasz és külön költözöl valakivel, az egy relatíve rövid időszak, míg ha mondjuk éveken keresztül csak szenvedsz a másik mellett, akkor azért nem kérdés, hogy melyikkel jársz jobban. Főleg, hogy ha pocsék a kapcsolatod, akkor az átmeneti rossz érzéssel (szakítás) lehetőséget adsz magadnak és a párodnak egy tartós boldogságra (megtalálni a hozzád illő párt).
2019. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy korai így az új szerelem? Vagy felmerült a szakítás de nem akarsz szakítani a rossz érzés miatt?
2019. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: minden részletet nem írtam le, a szakítás nem tegnapelőtt történt, de ez hosszú... most nem az én sztorim a lényeg, hanem hogy mások hogy élik ezt meg. Mert azt én már leírtam.
2019. szept. 9. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki xarul éli meg :D De aki nem tud túllépni na meg fél a szakítástól, annak nem való kapcsolat
2019. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ milyen hosszú volt a kapcsolat és mennyire fontos volt maga a személy akivel szakítottunk.


Fiatalon sohasem viselt meg egy szakítás sem. Na jó, az első szerelem, de ott tudatosan távolodtam el és lezártam.


A férjemmel való szakítás annyira megviselt, hogy még akartam halni. Utólag rájöttem, hogy ha akkor én a szenvedés helyett el tudtam volna engedni, sorozatos fájdalmaktól kíméltem volna meg magam.

Meg kell tanulni teljesen lezárni minden kapcsolatot, akkor is, ha néhány kérdésre nem kapunk választ és talán nem fog mély nyomot hagyni a szakítás.

2019. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem nyomot hagyott bennem, bármennyire imádtam a csajt külön váltak utjaink. Ez végett sikerült több jó tulajdonságokat kihozni magamból, tehát f@@szság félni. Inkább a legjobbat köll kihozni mindenből 😉
2019. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már szakításhoz jut valami, inkább meg kell lépni. Szerinted, ha benne maradsz egy olyanban az nem lesz szar? Dehogynem, sokkal szarabb lesz.
2019. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!