Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mond nekem ilyet a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond nekem ilyet a volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm mert már nem szeret és 2 nap múlva már mással volt.És nagyon bánt hogy azt mondta mimdentéren jobb az új paliával mint velem.Nem értem mért kell engem allázni akit valamikor szeretett.Nagyon rosszul esik.
2018. febr. 14. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy g*ci. majd a mostanival is ezt teszi, az vigasztaljon.
2018. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert egy éretlen csitri.Az ilyet el kell felejteni,amilyen gyorsan csak lehet.
2018. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak így viselkedni az exel ha valami sértettség miatt kaptak össze(szakítás,esetleg munkahelyi vita), vagy nagyon határozottan le akar koptatni és véglegesen megszakítani minden kapcsolatot.
2018. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval megcsalt és kidobott, te meg még mindig szóbaállsz vele és hagyod, hogy alázzon. Mire jó ez neked? Tiltsd le a lotyót mindenhonnan és lépj tovább.
2018. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta!
2018. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!