Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek akik megbocsátottáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek akik megbocsátottátok a férjetek viszonyát, miért tettétek? Vannak e benne kételyek azóta? Hogyan változott a házasságotok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én nem voltam ilyen helyzetben, de egy közeli családtagom igen.

Együtt maradtak a gyerekek, meg a ház meg a többi miatt.

Talán 2-3 évig működött maximum (addig se jól), utána nagyon ronda válásuk volt.

2020. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Én elvaltam. Aki egyszer megtette, nem hiszem, hogy le tud állni róla.
2020. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sem elvált, sem feleség nem vagyok, de megírom, amit gondolok:

Különböző okok miatt (gyerek, hitel, mások véleménye az elvált nőről stb., stb.) miatt a nő "megbocsáthat", de hogy a régi jó viszony soha ebben a büdös életben nem lesz már meg közöttük, arra mérget mernék venni. Mindig ott lesz a nő fejében az a tudat, hogy "MEGCSALT. Mikor teszi meg ismét?"

kihangsúlyozom, hogy ugyanez fennáll a megcsalt férfi esetében is!

Ffi.

2020. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz házasnak lenni, hogy ilyen történjen. Nem házas kapcsolatban is vannak félreélépések, vannak megbocsátások, de ott is az esetek túlnyomó többségében szakítás a vége, mert valami végkép elromlott ott.
2020. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi ellen példa vagyunk,de beismerem hogy nagyon kevés az olyan megcsalás-megbocsájtás történet ami jól végződik.Nekünk sikerült,de ehhez pont olyan körülmények és emberek kellettek,amik.Nem könnyű egyébként,és évek múltán is mardos a féltékenység,és a bánat hogy ezt tette veled akit a legjobban szerettél,de idővel túl jutsz rajta,ha újra felépül a bizalom.Ehhez persze idő kell,évek.De ha valóban ő az igazi,akkor mindenen túl lehet lépni.
2020. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha csak sima szex, akkor szerintem nem igazán van mit megbocsátani. Ez csak szex, a másik, nem a tulajdonom, nem rendelkezek a szexualitásával. Ha szerelmes, az már más tészta, az nagy munka leépíteni és újra felépíteni a sajátotokat. De sikerülhet, ha kellően empatikusak és érettek vagytok.
2020. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

Igaz, én nem megcsalt feleség vagyok, hanem egy férj, aki megcsalta a feleségét.

Nagyon szeretem a feleségemet, de többször is megcsaltam már. 10 éve tart a kapcsolatunk, 3 éve vagyok hozzá hűséges. Nem tudom, hogy a feleségem miért bocsátott meg többször is, de állítása szerint azért, mert szeret és ezen kívül sosem volt egy nagyobb összezörrenésünk sem, kiegészítjük egymást. A hűtlenségem miatt 3 éve válságba került a házasságunk, megfogadtam magamnak, hogy soha többé nem fogom megcsalni. Azóta sokkal jobb a házasságunk, de a feleségem sosem fog megbízni teljesen bennem, sokszor érzem azt, hogy kételkedik a szavamban, és biztos vagyok benne, hogy megfordult a fejében, hogy nem változtam meg, és azóta már megcsaltam.

De megmondom az őszintét, nagyon sokszor nehéz ellenállnom a kísértésnek, és még én sem vagyok magamban biztos.

2020. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En csak kapcsolatfügggöség miatt voltam hajlamos megbocsatasokra. Nem egy exemnek. Nem akarok egyedül lenni szeretem öt mas ugy sem szeret mas is megcsalna stb.


Azota inkabb egyedül mint igy.

2020. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!