Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amennyiben történt megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben történt megcsalás a kapcsolatotokban, de megbocsátottatok, utána tényleg jobb lett a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

nem!

megbocsátottam, abbahagyta, pár hónap múlva megint elkezdte, ugyanazzal a nővel, megint lebukott...aztán közölte, hogy ő inkább a másikkal akar lenni...

2018. máj. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szamomra nincs bocsanat.

30F

2018. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Azt akarom mondani, ha kiderulne, reszemrol nincs bocsanat. Mindig csak egy esely van. De nem tudok rola, hogy megcsaltak volna, bar nem volt 2 evesnel hosszabb kapcsolatom
2018. máj. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn megbocsdàtottam.

Jobban odafigyelünk egymàsra.

Viszont óvatosabb lettem.

Sajnos a megcsalàs,hazudozàs mèly sebet ejtett bennem amit elfeledni nem tudok.

2018. máj. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es, de hogy tudsz ezzel együtt élni?

mennyit agyalsz ezen, ha azt mondod, hogy elfelejteni nem lehet?


és mennyire sérült az önbecsülésed, az énképed, a méltóságod a megcsalás hatására?


illetve a párodon mit észleltél? (lelkifurdalás, extra kedveskedés?)

2018. máj. 14. 04:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokat gondolok rà,mert nem tudom elengedni a rossz emlèket.

Próbàlok erős maradni,de csak nàsok előtt.

Egyedül ha nem làt senki szonirú vagyok.


Felesègem igyekszik mindent jóvà tenni,de rombol is.


Az önbecsülèsem nem vàltozott.

Egy zavar. Az,hogy akivel fèlrement nem mer a szemembe nèzni,pedig többször üzentem neki facèn ès a rokonaival,ismerősein keresztül.


Amikor megtudtam,hogy megcsalt a felesègem,felkerestem a pasit,de az olyan gyàva volt,hogy màig nem mer elèm àllni. Ennek màr hat ève.



Soha nem tudom elfeledni!

2018. máj. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

már 6 éve?


és azóta még mindig ennyire eleven ez a fájdalom, rossz emlék?


nagyon sajnálom, sok erőt.

2018. máj. 14. 05:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évnyi házasság után megcsalt a férjem, megbocsátottam neki, de soha többé nem tudtam megbízni benne.


Gyakorlatilag mindenhol mindenkinek azt mutattuk, hogy milyen boldogok vagyunk és milyen tökéletes a kapcsolatunk, gyerekeink is vannak.


De 2 évvel később elváltunk. Azt hittem mindent le tudok nyelni és elfeledni túllépni rajta de nem ment.

2018. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett jobb, sőt. Soha többé nem bíztam meg benne, gyomoridegem volt, akárhányszor elment valahová nélkülem. Teljesen kifordultam magamból mellette, egy hisztiző, féltékenykedő, ostoba liba lettem, nulla méltóság és tartás. Rosszul vagyok, ha visszaemlékszem, egyetlen mentségem, hogy fiatal voltam még. Valami 2-3 évet kínlódtunk még utána, aztán magamhoz tértem és kidobtam. Életem legjobb döntése volt, főleg, hogy mint kiderült, utána is mérték nélkül csalt, csak azokat már nem tudtam meg.
2018. máj. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék úgy élni hogy arra gondoljak hogy amikor este hazatött előtte pár órával egy másik férfi farka volt a szájában meg a puncijában. Azzal a szájjal csókolt amivel a másik farkát szopta.

Kb állandóan ez jutna az eszembe.

2018. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!