Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátottátok a megcsalást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottátok a megcsalást? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat többet ér ennél számomra.
2018. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Minél, az árulásnãl?
2018. ápr. 6. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
A kapcsolatom a büszkeségemnél.
2018. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha megirom lesajnalnak,lehulyeznek,lepontoznak,ugyhogy nem irom meg.Tobbek kozt sok ilyen van,de pont ezert nem irnak azok se..Van tobb hasonlo kerdes,nezz utana.
2018. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert szeregtem. Más tészta, hogy ugyanúgy megbízhatatlan maradt. Kiraktam, megtanultam a leckét.

29/N

2018. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem konkrét megcsalást de nem tudom pontosan. Zavaros. Azért mert nagyon szeretem, nagyon boldog vagyok mellette.

Persze most is sokszor jár a fejemben, hogy mi lehet a hátam mögött...

Nem tudom. Lehet puszta önzőség. Boldog vagyok vele, figyel rám jól meg vagyunk. És ha borítanám a bilit-mert tudnám- akkor ennek annyi lenne. Azt hiszem amiről nem tudok nem fáj vagy ilyesmi.

31/N

2018. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem túl jó olvasni egyik kommentet sem, olyan kiszolgáltatott, alárendelt helyzetnek tűnik
2018. ápr. 6. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Talán annyiból igazad van, hogy nap mint nap emésztem magam ezen. Hogy hogy tudott megvezetni. Átverni. Szörnyen nehéz, komolyan. De tényleg annyira szeretem, hogy nem tudom elképzelni, hogy nincs mellettem.

Inkább az a legrosszabb, hogy fogalmam sincs pontosan mit is bocsájtottam meg. 3 különböző sztorit kaptam. Egyik sem igaz szerintem.És valami van még biztosan. Még nem tudom mit fogok csinálni.

2018. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megbocsájtani lehet ha szereted de elfelejteni már nehezebb. Talán az a része volt a legnehezebb amikor egy vita után amikor semmi sem utalt szakításra látom a barátnőmet kézen fogva, boldogan egy másik pasival. Azelőtt este nem aludt nálam. A helyzet világos volt amit később be is ismert. Akkor szakítottunk, nemsokára utána könyörgött, hogy fogadjam vissza. Nem fogadtam vissza. Nem azért mert lefeküdt mással, hanem mert élvezte, hogy kínozhat. Szerettem de már nem volt értelme.
2018. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8-as, nagyon sajnálom a helyzeted!

Együttérzek...De sajnos a szeretet sokszor nem elegendő hiszen látod, ettől még bizalmatlan maradtál, és örlődsz. Ami hosszútávon nem járható út. Ez a baj a hűtlenséggel, aki az áldozata lesz, abban nagyon mély sebet ejt. A párod tagadta?

2018. ápr. 6. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!