Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szeretőmbe. Hogy tudnám minél előbb elfelejteni?

Figyelt kérdés
Igen nő vagyok és igen, megérdemeltem.Ezen kívül valami tanács?

2020. ápr. 18. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi. Tanulj belőle, és lépj tovább.
2020. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsolni maximum annyit lehet, hogy kilépsz belőle, az idő meg segítségedre lesz a felejtésben. Csak légy türelmes, és legyen kitartásod. Más gyógymód erre nincs.
2020. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
A szeretőd hallani sem akar a kapcsolat új alapokra való helyezéséről? Csak szerető akar maradni?
2020. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Miota vagytok együtt? Ha munkatars nehezebb lesz hidd el :(hazasok vagytok?
2020. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod kezelni az érzéseidet, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2020. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem munkatársam, pont jó távolságra van ahhoz, hogy soha ne fussunk össze többet 😔
2020. ápr. 18. 13:07
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten házasok vagyunk.
2020. ápr. 18. 13:09
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek tudatában azt tanácsolom, hogy foglald le magad valamivel, hogy ne legyen időd reá gondolni. Tüntess el mindent magad körül, ami reá emlékeztet.
2020. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Én sose értettem ezt a menekülést az érzések elől. Most ebben komolyan mi a logika? Örülj neki hogy szerelmes vagy, legalább jobb lesz a szex. Vagy mindenáron a háztartási cseléd szerepre is vágysz mellette? Ha meg házasok vagytok, akkor meg? Én pl. leginkább csak szerelemből lennék képes házas férfivel lenni, anélkül túl józan vagyok, hogy ilyesmire vetemedjek.

Engem teljesen kiakasztott egy házas férfi ezzel a gyáva kínkeservvel, hogy azért nem fekhet le velem, mert nem vagyok közömbös a számára. Más nővel nem volt neki gond megcsalni a feleségét, én meg aki megpusztulok, annyira szerelmes vagyok, nekem nem jár egy ölelés se, mert fájna.

Gyáva - ennyi a véleményem, akkor ölelgessetek egy fadarabot, ha az nem fáj.

2020. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Teljesen megértelek utolsó válaszoló.

Érzelmek nélkül nekem sem ment volna vele. Mikor megtörtént már akkor is szerettem, de a problémám is pont ebből adódik, ha csak dugtunk volna akkor most nem érdekelne hogy foglalkozik-e velem vagy nem. Így viszont rosszul esik, mert nem így indult ez az egész köztünk.

2020. ápr. 18. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!