Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egy megértő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egy megértő, kedves lány barátot hol tudnék minél hamarabb megismerni szerintetek, aki segítene elfelejteni a volt csajomat?

Figyelt kérdés
Elég, ha meghallgat meg közös programokat csinálnánk együtt, hogy addig se a volt nőmre gondoljak.

2017. jún. 7. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy nagy az esélye annak, hogy valamelyikőtök beleszeret a másikba. Főleg, ha a lány azt hiszi, hogy csak pótnak kell...

De te tudod:) Attól függ amúgy, hogy milyen körökben mozogsz!

2017. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég megalázó szerep lenne.
2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
valszeg sehol, gyanítom nem fognak sokan sorbaállni egy ilyen megalázó lelki szemetes/emberi pótlék szerepért.
2017. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima provokáció...
2017. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... mert az emberek pont arra vágynak, hogy egy éppen depressziós, széteső vadidegent ápoljanak.


Egy baráttal is nehéz ilyenkor, de a barátaiért az ember megteszi. Te viszont csak egy ember vagy a tömegből, aki másra akarod terhelni a bánatod.

2017. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ehhez annyit szólnék hozzá, hogy én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Szakítottam a barátnőmmel, illetve ő szünetet kért, de leszarja a fejem, szóval ezt szakításnak veszem, eléggé megviselt és nagyon egyedül éreztem magam. Pont abban a stádiumban ismertem meg egy lányt, akivel nagyon szoros lett a kapcsolatunk, de én sem és ő sem gondol arra, hogy több lesz köztünk. Bár azt azért tudni kell, hogy ez magától alakul ki, egy élethelyzet hozza, direkt erre apellálni szerintem nem lehet. Én is meglepődtem azon, hogy ez így működhet, mert sosem hittem férfi/nő barátságban. Aztán ki tudja mi lesz ebből, persze akár változhat az állapot valamelyikünk részéről, de egyelőre ez így jó, sokat segít abban, hogy ne érezzem egyedül magam és a depiből könnyebb kimásznom is.
2017. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!