Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi utalhat arra, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi utalhat arra, hogy a feleségemnek szeretője van? Jelenleg GYESen van.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még ha fizikai jelei nincsenek is, mert ügyes, hangulatában akkor is észre lehet venni. Ha szerelmes úgy csal meg, akkor magába mélyed, a gondolataiba, kerüli a társaságod, ingerlékeny veled. Ha csak a szex a megcsalás alapja, akkor pedig pont hogy fel van dobva, jobb kedve van mint szokott.
2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A telefonnyomkodás, telefondugdosás, még a wc-re is magával viszi pl.

Az, hogy már nem foglalkozik úgy veled, neki minden mindegy, ami veled kapcsolatos, illetve egy intő jel lehet még a túlzott féltékenység és az állandó gyanakvás részéről: mert mindenki magából indul ki, és amit csinál, azt kivetíti rád.

2020. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ez egy érdekes dolog tud lenni. Az én férjem, hiába mindig, mindenhova gyerekekkel megyek, akkor is a fejébe vette, hogy megcsalom. Szóval ez a téma nehézügy. Ha egy férfi a fejébe veszi, ha nem talál bizonyítékot, akkor kreál. Én egy darabig próbáltam elmagyarázni, hogy hülyeség, mára már felőlem azt gondol, amit akar, nekem elég, ha én tudom az igazságot. És én tényleg nem járok sehova gyerek nélkül, mégis olyan forgatókönyveket hallottam már arra, hogyan csinálom, hogy bármelyik író megirigyelné. :D És én is utálom, ha a telefonomba babrálnak, pedig nincs szeretőm. Szóval ezekkel a feltevésekkel csak óvatosan, mert sokszor ez okozza inkább a problémát és a férfiak képesek olyan dolgokat is beképzelni, amik csak a fejükben léteznek.
2020. máj. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek, és az a fajta baba, aki elvan magában, vagy olyan, akivel folyton foglalkozni kell? Utóbbinál esélytelen, hogy van energiája megcsalni az asszonynak.
2020. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!