Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségemnek szeretője volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek szeretője volt évekig, most azt mondja hozzuk helyre a házasságunkat, mire gondolt?

Figyelt kérdés
Hogy fogja tudni meg nem történté tenni az aljasságait gusztustalanságait? Nálam milyen agymosást akar? és hogyan? Azóta nyalja a hátsómat ezzel mit akar elérni?
2018. szept. 4. 08:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Megunta a kukit, és fél, hogy elveszti az anyagi biztonságot.
2018. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Ipari Vagány ***** válasza:
90%
Helyedben mint macskát szarni...
2018. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Megijedt a változástól, hogy elhagyod és borul a megszokott kis élete. Már nem olyan vonzó számára az a másik férfi, hogy feladja érte a biztonságát. Az biztos , hogy nem szeret têged.
2018. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
most fallal választom el a szobát mert egy lakásban kényszerülünk élni. :-)
2018. szept. 4. 08:29
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Ebből már jó kapcsolat nem lesz.
2018. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ezzel természetesen tisztában vagyok,ez nyilván való csak ő nem igy gondolja ezt
2018. szept. 4. 08:35
 7/34 anonim ***** válasza:
62%
Évekig tartó viszony...ez már kőkemény érzelmekre épült fel. A nők többnyire érzelmi alapon kezdenek viszonyt, épp ezért nehezebb is helyrehozni. Ahhoz, hogy más farkát a szàjába vegye a feleséged, ahhoz előbb az kellett, hogy téged érzelmileg teljesen leírjon. Innen mit akar visszahozni? Számolt egyáltalàn a rád gyakorolt következményekkel? Kétlem. Én egyszer belementem egy ilyenbe. (Asszony megcsalt, megbocsátottam, folytattuk) Nem kellett volna. A legnagyob igazság, amit itt sok ember mond, hogy ilyenkor lapát. Nincs mese. Ha okos vagy, hallgatsz rájuk, ha hülye vagy, akkor úgy járaz mint én. Mégjobban megszívod. Szerintem ez a nagy megbocsátás újrakezdés csak mese. Sajnos elég gyakori, hogy a féfi felépít egy anyagi biztonságot, a nő belekényelmesedik, majd felrekur. Utána meg megy a hozzuk helyre duma. A baj az, hogy amit elkövetett, azt nem lehet meg nem történté tenni.
2018. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%
Oké, hozzátok helyre: ezután minden nap meló után mélytorkos cumival vár. Hétvégén meg azzal ébreszt...
2018. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Az hogy egy ideig valakinek van szeretője-nem mondom hogy oké, de többen "elnézik". Te viszont évekről beszélsz, és ez főleg nem az elnézhető kategória!

Hogy nem vettél ebből semmit észre évekig?! Ez idő alatt milyen volt a viszonyotok?

2018. szept. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
észrevettem,elviselhetetleg kötekedő,stb volt nem tudtam miért,eljárt dolgozni rendben,persze akkor találkozgattak amikor szabadnapot vett ki de időben ment időben jött napi szinten nem ellenörizhettem hogy a melo helyen van-e,meg akkoriban még biztam benne minek gyanakodtam volna? mindig azt hangoztatta hogy addig nem baxik félre ameddig én sem mivel egyenlőek vagyunk a házasságban,most azzal jön 20év házasság után ez nem nagy dolog hogy megkostolt mást is mit borulok ki ettől.
2018. szept. 4. 08:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!