Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeges58 kérdése:

Szerintetek megcsalás ha valaki házasság alatt flörtöl valakivel. De közben szereti a feleségét?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 17:38
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
72%
Szamomra igen. Az en szememben a megcsalas az, amikor egy adott parkapcsolatban az egyik fel olyat tesz, amelyik a masiknak faj, es forditva a masik pl. nem tenne meg.
2020. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, mit értünk flört alatt és ehhez a felesége hogyan áll. Nálam a egy-egy bók vagy verbális viccelődés ugyan flört, de simán belefér, szóval nem tartanám megcsalásnak, de mindenkinél más a határ.
2020. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 he84 ***** válasza:
43%
Igen, az is megcsalás. Na meg fura, hogy minek flörtölni, ha állítólag szereti a párját.
2020. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Először azt mondanám, igen.


Viszont... ez azért nem ennyire egyszerű. Nekem van párkapcsolatom, de ugyanakkor van egy fiú barátom, akinek már van felesége is.


Ezzel a barátommal 10 éve ismerjük egymást (már akkor ismertük egymást, mikor mindketten szinglik voltunk), és régebben volt köztünk ez-az. Alapvetően kapcsolatot nem akartunk egymástól a korkülönbség miatt (10 év kb.), de így elvoltunk, és elég mélyen megosztottuk a lelki dolgainkat. Nekem ő volt ott egy komoly szakításnál, önzetlenül mellettem állt abban a nehéz időszakban (ellenszolgáltatás nélkül), ugyanakkor nekik is volt a házasságban egy kegyetlen év, amikor én is ott voltam mellette, mikor férfi létére sírva hívott fel és órákat lelkiztem vele.


Azóta rendeződött a házasságuk, de megmaradt köztünk ez a nagyon durván mély lelki kapcsolat, és igen, olykor előkerülnek szexuális témák, sőt mikor én szingli voltam, neki akkor volt egy mély pontja a házasságában, és a szex is felmerült, "miért ne?" alapon, de végül ezt elvetettük, mert azt éreztük volna, akármilyen rossz a házassága, ez túlmenne egy határon.


Szóval azóta is megvagyunk, megosztunk egymással elég sok mindent, szexuális dolgokról is beszélünk, ha úgy hozza a téma, és van, hogy ilyen kis "flört"-be is kezdünk, de persze mindketten a saját párunkat szeretjük, tehát nem tulajdonítunk ennek jelentőséget.


Tökéletes párkapcsolat nincs, és mi egymással pótoljak leginkább lelki síkon azt a kis szeletet, ami esetleg a kapcsolatból hiányzik. Pl az ő felesége sem egy lelkizős típus, az én barátom sem az, így leginkább egymással dumáljuk ki a lelki mélységeket.


Alapvetően pont ma jött fel a téma, hogy kvázi szeretők vagyunk, de valamiért egyikőnk sem érzi azt, hogy megcsalnánk a párunkat, pedig a barátság határát túlléptük már, főleg régebben, de az elmúlt 2 évben is volt rá több példa (én szingli voltam akkor még).


Valószínűleg ezt nem sokan tolerálnák, amit teljesen megértek, nekem sem esne jól... de úgy gondoljuk, ez 10 éves barátságot nem akar egyikőnk sem eldobni. Sokszor beszéltük talik alkalmával, hogy nem lenne ekkora korkülönbség köztünk, valószínűleg összejöttünk volna.


Egyikünk sem akarja a másikat elvenni a párjától, a másik határait tiszteletben tartjuk (ha pl. nekem valami sok, mondom neki, hogy ez már nem fér bele, ő leáll, akár fordítva). Ez kicsit mindig is több volt és több is lesz, mint szimpla barátság, ugyanakkor nem érezzük megcsalásnak.


Valószínűleg az ő felesége vagy az én barátom mást gondolna erről, de hát mondom, mi már akkor ismertük egymást és jóban voltunk, amikor ők még sehol sem voltak az életünkben. És akkor sem jöttünk össze.

2020. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha veled történne, neked hogy esne?
2020. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Simán belefér, sőt! Viszont embere válogatja, így nincs helyes vagy helytelen válasz, max lepontozás van, de ezt már megszokhattuk. :)


Én szeretek beszélgetni, szeretem ha van benne egy kis játék is, így mindig úgy alakítom a beszélgetéseket, hogy legyen benne egy kis csibészség is. persze nem mindig, és nem mindenkivel, a helyzet hozza. A nők is szeretik ha valaki intelligens módon, nem tolakodva, de felébreszti bennük a nőt. Valakinek ez nem megy, vagy pedig nem is igényli. Nincs is ezzel baj.


Van amikor a feleségem hívja fel a figyelmemet, hogy nézd, milyen szép nő. Mi nem csinálunk ebből patáliát, mindkettőnknek meg van az egészséges önbizalma, és a bizalma a másikba. Tetézem a dolgot, nekem kifejezetten tetszik, ha a feleségem tetszik valakinek, az meg próbál flörtölni.

2020. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4: Ebből előbb utóbb szex lesz ;)
2020. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem férne bele. Szánalmasnak érezném, ha én tenném és megalázónak, ha mellettem tennék.
2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Egy kétértelműbb beszólás, egy apróbb bók, egy kedvesebb gesztus belefér. Nőként nekem is jól tud esni, szimplán csak az egómnak, mert azt bizonyítja, hogy igen, vonzó vagyok, "nő" vagyok.

Nem zavar az sem, ha a párom "dorombol" néha más csajoknak is. Pasiból van, neki is kell a visszacsatolás, hogy műjödik még a vonzereje.


Viszont. Amit a 4-es írt, az nem flört, hanem sokkal több annál. Az már viszony, abban érzelem van, fizikai vonzalommal spékelve. Szerintem ez a legtöbbünknél valóok lenne.


A flörtnek nincs tétje. Nincs benne folytatás, egyszerű játék, amelyben azt is jelezzük a másiknak, hogy vonzónak találjuk. De ennyi. Nálam kizárólag verbálisan fér bele, az érintések, simogatások már túl intimek. Azt nem hagyom, és a páromtól sem esne jól, ha másnak csinálna ilyesmit.

2020. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezért szakítottam, mert megalázó volt, hogy állandóan enyelgett.. Én nem tűröm szerelmi kapcsolatban!
2020. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!