Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít, ha egy számomra szimpatikus ellenkező neműt elhívtam beszélgetni, hogy jobban megismerhessem?

Figyelt kérdés

Kvazi beülök vele valahova dumálni.

Ez megcsalás?


2020. máj. 15. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a távlati célod, kérdező?
2020. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Motiváció függő. Ha a fordított felállásra húznád a szád, az sokat elmond arról, mire megy ki a játék.
2020. máj. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
54%
Az egyik volt kolléganőmmel heti szinten összeülünk egyet ebédelni. Most akkor ő is megcsalja a fasziját? Nem. Nem csalja meg. Van közös érdeklődési körünk, több is, meg megbeszéljük, hogy mi a helyzet a lepratelepen (előző munkahelyem), és ennyi. Én se akarok tőle semmit, ő se akar tőlem ssmmit. Aki ebbe többet belelát, az hülye.
2020. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha titkolod a párod elől és a hata mogott csinálod meet tetszik a nő, akkor érzelmi megycsalás. De lesz ebből testi is,ha a csajnak is bejössz. Ilyenkor kéne azt mondani hogy nem is találkoztok hogy esély se legyen a megcsalásra....
2020. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem megcsalás, de szerintem nem illik. Nem ez a legjobb szó a helyzetre, de nem ugrik be más. Aki párkapcsolatban van, az ne akarjon jobban megismerni egy ellenkező neműt külön programok keretében.

Pl. új kollégával nyilván beszélgetsz, de munkaidőn kívül nem kéne találkozgatni.

2020. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ellenkező nemű emberekkel beszélgetni nem megcsalás.
2020. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Savlekotő ***** válasza:
50%
Alapjáraton nem megcsalás,de ha jobban érzi valaki magát ha a párja nincs ott hanem a másikkal lehet,na az már érzelmi megcsalás.
2020. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

A kerdes megfogalmazasabol itelve jelenleg nem, de az lesz. Nekem is volt rengeteg ellenkezo nemu kollega haverom, uj kollegak akiket szivesen megismertem jobban, de senkivel nem talizgattunk kettesben, hanem akkor hivtunk el uj embereket jobban megismerni, amikor tobben mentunk el kollegak beulni valahova. Nalunk gyakran voltak ilyen kollegas programok, tehat boven volt alkalom megismerni uj embereket ilyen programok keretein belul. De valahogy arra sosem ereztem vagyat, hogy barkivel is kettesben kavezgassak, akit meg alig ismertem, maximum olyan volt, hogy akivel mar ezer eve haverok voltunk, azzal siman beultunk hazafele meginni vagy megenni valamit, akar kettesben is, de itt szo sem volt mar ismerkedesrol meg barmi egyebrol, csak munka utani levezetes, cseveges a naprol, stb, aztan ment mindenki haza.

Magambol kiindulva, ellenkezo nemu embert akit alig ismerek, csak akkor hivogatnek ket szemelyes programra, ha bejon kulsore (mivel nem ismerem, nyilvan nem tarthatom meg olyan jo fejnek, szoval mas indokom mi lenne), ergo nem baratkozas az elso szamu motivaciom.

2020. máj. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem arról van szó, hogy egy ellenkező nemű kollégával beülsz valahova ebédelni. Olvassátok már el a kérdést: számodra szimpatikus ellenkező neműt elhívni, hogy jobban megismerhesd. Tehát nem egy munkahelyi ebédről van szó. Hanem arról, hogy meg akarod ismerni jobban. Miért is, kérdező?
2020. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!