Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a kapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolatban az egyik személy szünetet kér és a szünet alatt lefekszik valakivel az megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nálam nem de ettől függetlenül bunkóság amiről lehetőleg ne tudjak.
2020. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

Imádom ezeket a "szüneteket" mint a dedóban :D Most beszélünk-nem beszélünk. Járunk-nem járunk?

De érdekes, kis szünet, kúr egyet valakivel, aztán lenyugszik, és jahj kicsim, folytathatjuk :D évente lesz ilyen szünet?

2020. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, annak. Eleve nincs olyan, hogy suünet.


vagy hogy megy ez? Bocsika, ma este szüneteljünk, mert dugni akarok Évikével / Jancsikával?

2020. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Az, mert nem szakítás, csak szünet. Mondjuk annyi értelme van a szünetnek, mint autósmoziban széket festeni. Mocskos nagy parasztság. Számomra kuka lenne az ilyen nő.
2020. ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Már nagyon sokszor itt leírtam, hogy szerintem - ne vedd személyeskedésnek - hülyeség az alapján dönteni, hogy az "hivatalosan" megcsalásnak számít-e.

Én azt mondom, hogy tök mindegy, hogy valami minek számít. Ha szeretek valakit, akkor nem akarok fájdalmat okozni neki. Akkor sem, ha "hivatalosan" meg szabadna tennem. Akkor is, ha épp nem vagyunk a legjobb viszonyban, de még valamelyest szeretném, ha ez változna.

A "szünet" meg a legnagyobb butaság. Ez már tini kategóriában is ordas nagy kamu. Mi az, hogy szünet? Most két hétig nem foglak szeretni, nem is foglak ismerni, megdugok pár nőt, de utánna ismét te leszel életem értelme? Bocsi, de ez úgy, ahogy van ostobaság, és mint látod, elég sok visszásságra adhat okot. Én a "szünetet" ezért szoktam szakításnak venni. Ha valaki kicsit is helyre akarja hozni a kapcsolatunkat, akkor nem azon lesz, hogy hogy dughatna mással, hanem hogy minket kettőnket hogyan hozhatna egymáshoz közelebb. (Nem, azzal, ha mással lefekszik, az általában nem szokott két embert egymáshoz közelebb hozni.) El lehet vonulni persze... de nem ilyen dilettáns módon, hogy "most akkor nincs senkim, dugok agyba-főbe".

2020. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Az sem normális, aki ezután újra összejön a másikkal.
2020. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy szünetet kér? Mi ez, focimeccs?


Nem értem. Egy kapcsolatnak éppen az a lényege (már ha komolyan gondolják) hogy a két fél jóban-rosszban kitart egymás mellett, és életszövetségben, szeretetben vészelik át az életet, úgy, hogy tudják, minden körülmények között számithatnak egymásra. S ha baj van a kapcsolatban, azt is együtt oldják meg.


S ha szerelmes vagyok valakibe, akkor rá sem birok nézni másra, nem hogy lefeküdjek vele...


Kérdező, amint látod, én egy totál másik világban élek, csak hápogok... kár volt választ irnom

2020. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez a szünet dolog tényleg egy nagy hülyeség.

Ez csak a szkítás elötti időhúzás :D És végülis ő már lépett, ha a félrek-rást annak vesszük. Szerintem lépj te is tovább.

2020. ápr. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett szeretném írni, hogy én is hülyeségnek tartom ezt,

és nem én szeretnék szünetet a kapcsolatomban:D az eddig válaszolóknak pedig köszönöm ☺️

2020. ápr. 29. 02:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen rafináltnak számít, aki tudja mit csinál!
2020. ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!